Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Kredyty, leasingi i inne tego typu.

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » Śr, 29 marca 2017, 10:55

http://www.rolnik-forum.pl/topic/8459-j ... -w-polsce/
Polecam przeczytać - Dalszy mojej sprawy WYROLOWANA- FRAJERKA. Co myślicie o tym.
Pozdrawiam
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » Cz, 30 marca 2017, 14:05

frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » Wt, 18 kwietnia 2017, 19:50

Jeden z przedsiębiorców obecnie właściciel działki na której znajduje się wyrobisko po kopalni piasku w obecności kilku osób stwierdził "350 tysięcy zł. za hektar" tyle miałam zażądać- mam to na nagraniu czy to prawda trzeba zapytać pana przedsiębiorcę
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez Kalisz90 » Cz, 22 czerwca 2017, 21:44

ja bym poszedł z taką sprawą do adwokata - samemu z doświadczenia wiem że mało się zdziała i nie ma to sensu jako tako - tylko się umęczysz, napiszesz, narobisz a mało z tego będzie :/
Kalisz90
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 22 czerwca 2017, 21:41
Lokalizacja: Kalisz

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » Pt, 23 czerwca 2017, 20:05

A wyobraźcie sobie drodzy że byłam u 5-ciu od jednego z nich usłyszałam że gmina ze mnie robi sobie jaja , od drugiego że jako jednostka nie mam żadnych szans,a kolejna osoba zajmująca się prawem stwierdziła że za cholerę nie wie o co mi chodzi - ale wcześniej uprzedziła mnie że reprezentuje tylko stronę przeciwną czyli przedsiębiorców,ogólnie rzecz biorąc brak chęci jakiejkolwiek współpracy .
Odmówiła mi pomocy telewizja, dlaczego ? chyba dlatego że złodziejstwo i krzywdzenie ludzi na nikim już wrażenia nie robi , jak to jeden z prawników powiedział; " od jakiegoś czasu jest przyzwolenie na krzywdzenie ludzi "
Umieściłam na stronie:FORUM PROFESJONALNEGO ROLNIKA link do innego forum:FORUM ROLNICZE , to forum które NAGLE zablokowano lub zlikwidowano , nie rozumiem DLACZEGO? czyżby ktoś czegoś się obawiał? przecież każde demokratyczne państwo gwarantuje swoim obywatelom wolność słowa
dziękuję za zainteresowanie
pozdrawiam serdecznie FRAJERKA
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez zenls » Śr, 26 lipca 2017, 11:18

Tak, a adwokat kasę weźmie a i tak niewiele wskóra jeżeli sprawa jest w zasadzie przegrana.
zenls
Zaczynający przygodę
 
Posty: 21
Dołączył(a): Cz, 29 czerwca 2017, 13:50
Lokalizacja: Tomaszów Lub.

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » Śr, 26 lipca 2017, 20:39

No właśnie przegrana zastanówmy się dlaczego? pamiętajmy że decyzje zapadają ponad naszymi głowami( myślę o rolnikach ,właścicielach działek), prym wiedzie przecież władza gdyby nie ich DECYZJE wszystko mogło by wyglądać inaczej to oni są w pełni odpowiedzialni za to co się dzieje BURMISTRZ STAROSTA ,radni
z moich obserwacji są też organizacje zrzeszające nowobogackich którzy jak sama nazwa ich określa dorobili się majątków w ostatnich latach, mi słowo BIZNESMEN PRZEDSIĘBIORCA kojarzy się ze słowem ZŁODZIEJ a co do polityków znalazłabym kilka epitetów ale na tym poprzestanę
na innym forum poruszono temat KSIĘGI WIECZYSTE jeżeli kogoś zainteresuje to zagadnienie polecam stronę ;https://ksiegi-wieczyste.org/wglad-do-akt-ksiag-wieczystych-czym-jest-interes-prawny/
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » So, 30 września 2017, 11:06

POTRZEBUJĘ informacji - dobrej rady,mój sąsiad naniósł rok temu między swój budynek a mój hołdy gruzu nie wiem po co?,mój budynek stoi w granicy woda spływa z hołd pod budynek zauważyłam pęknięcie na fundamencie ,odległość między budynkami jest niewielka,powiedzcie mi co mam zrobić żeby przekonać go by posprzątał gruz idzie zima i w czasie roztopów i przymrozków fundament będzie pękał,dodam tylko że zawsze między budynkami było czysto proszę o podpowiedź
czekam
FRAJERKA
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » Pt, 6 października 2017, 12:29

Jeżeli kogoś interesuje co nowego u mnie zapraszam na stronę;https://www.facebook.com/wyrolowani/
przepraszam administratora za kolejny wpis zapewniam - ostatni
pozdrawiam FRAJERKA
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez Maciek rolnik » Śr, 20 grudnia 2017, 17:20

Czytałem Pani ogłoszenie na gratce.
Co nowego Słychać.
Maciek rolnik
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 20 grudnia 2017, 17:12
Lokalizacja: łódzkie
Numer GG: 0404040404

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » N, 31 grudnia 2017, 10:15

Tak umieściłam ogłoszenie ,jedno wygasło a drugie znajdziecie pod tym linkiem http://dom.gratka.pl/tresc/411-75212815 ... owiec.html
Wraz z panami S na stronie ogłoszeń byliśmy sąsiadami miesiąc a nawet dłużej sąsiadów w GRATCE już nie ma zastanawiam się dlaczego ? może ogłoszenie wygasło ;
jestem wam winna wyjaśnienie skąd wzięła się kosa tzn.cyfra 7 w cenie działki (już kiedyś o tym pisałam) wszystko zaczęło się od rozmowy podczas której pan przedsiębiorca oświadczył w obecności kilku osób że ja zażądałam od niego za 1 ha ziemi 360 tyś złotych, skoro biznesmen osoba która prowadzi swą działalność na rynku polskim od co najmniej 1997 r. wie przecież co mówi ( to pewno ma twardy dowód)
moja działka ma 3.59 ha więc sami widzicie ; 2 ha x 360 tyś a reszta czyli teren z zabudową za FRIKO
na nowości z Jodłowca gmina Wieluń,powiat Wieluń zapraszam na swoją stronę;Rolnicy wyrolowani
korzystając z okazji że piszę dziś na forum życzę WAM szampańskiego sylwestra
pozdrawiam
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » Wt, 2 stycznia 2018, 18:55

Ze względów technicznych moje ogłoszenie znajdziecie pod tym linkiem:
http://dom.gratka.pl/dzialki-grunty-spr ... c,lok.html
wczoraj natknęłam się na to Wieluń - System Informacji Przestrzennej
a dziś natknęłam się na to;http://www.um.wielun...strzennej.html;www.portal.gison.pl/wielun/
jeżeli coś nie istnieje jest nieaktualne nie powinno ukazywać się w internecie bo wprowadza w błąd nie tylko mieszkańców ale także inwestorów
u sąsiadów pseudo "ROLNIKÓW "na działce SR1W/00112948/2 ekw.ms.gov.pl.-księgi wieczyste
dużo się dzieje przedsiębiorcy zasypują wyrwy które powstały po ostatnich deszczach
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » Śr, 3 stycznia 2018, 21:09

Morizon.pl działki łódzkie Wieluń Jodłowiec
Wieluński (Pow.), Wieluń (Gm.), Jodłowiec
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » N, 7 stycznia 2018, 11:41

https://www.morizon.pl/oferta/sprzedaz- ... 2028216688 tym razem przewidując że ogłoszenie nagle zniknie jak w przypadku Gratki ogłoszenie powyższe skopiowałam działka ta z ogłoszeniem z gratki tworzą jedną całość http://dom.gratka.pl/dzialki-grunty-spr ... c,lok.html
będzie łatwiej całą sytuację ogarnąć
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » N, 25 lutego 2018, 14:29

przepraszam za kolejny wpis o wielu rzeczach naprawdę nie wiedziałam i jest to co jest;
sąsiedzi wykupując działki które uprzednio sprzedali pod kopalnie JODŁOWIEC I nie są i nie byli rolnikami indywidualnymi jak wynika to z zapisów ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego z 2016r.,NIGDY NIE UPRAWIALI ZIEMI
SR1W/00079163/1
SR1W/00044135/2 ekw.ms.gov.pl.-KSIĘGI WIECZYSTE
SR1W/00105586/4
SR1W /00112948/2 - zakup tych działek jest jednym wielkim oszustwem
ale żeby nie było że ja tylko na jednych oto kopalnie Panów SS
JODŁOWIEC; SR1W/00110825/0
CZARNOŻYŁY;SR1W/00035598/9
BAŁUCZ;SR1L/00063025/8
O WIERZBOWEJ wspominałam zdaje się rok a może więcej temu

A oto nasza władza dzięki której Jodłowiec i Jodłowiec I powstały i która wykreślając swój zapis w STUDIUM WIELUNIA pozbawiła mnie praw do obrony;
przeglądając internet znalazłam ową stronę;
tONic
Ma stragan na targu


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 594
Skąd: Kowale
Wysłany: 2006-11-28, 14:42

no to pierwsze wieści z pierwszych sesji - miejskiej i powiatowej...

Mieczysław Majcher burmistrzem Wielunia, jego niedawny oponent, Paweł Okrasa, Przewodniczącym Rady Miejskiej. Bez niespodzianek w powiecie. Dotychczasowi Przewodniczący Rady i starosta zachowali pełnione funkcje.

Mieczysław Majcher burmistrzem Wielunia, jego niedawny oponent, Paweł Okrasa, Przewodniczącym Rady Miejskiej.
Paweł Okrasa (Forum Samorządowe Ziemi Wieluńskiej) był jedynym kandydatem na to stanowisko zgłoszonym przez samorządowców. Za powierzeniem mu kierownictwa w radzie opowiedziało się 14 spośród 19 obecnych na sesji samorządowców.
Przed wyborem przewodniczącego radni miejscy V kadencji złożyli ślubowanie. Pierwszą część sesji poprowadził najstarszy wiekiem radny obecny na posiedzeniu, Jan Kępiński.
Chciałbym pogratulować Panu Burmistrzowi wczorajszego zwycięstwa - powiedział po przejęciu funkcji nowy Przewodniczący Rady - Jeszcze wczoraj byliśmy kandydatami, dziś Pan jest już Burmistrzem, czego gratuluję i mam nadzieję, że nasza współpraca będzie tylko dla dobra mieszkańców Gminy Wieluń.
Obecny na sesji burmistrz Mieczysław Majcher (Przejrzysta Gmina) nie pozostał dłużny. Również pogratulował wyboru na stanowisko oraz wyraził nadzieję na rzetelną, konstruktywną i merytoryczną współpracę na rzecz mieszkańców Gminy.
Radni miejscy piątej kadencji dokonali także wyboru wiceprzewodniczących rady. Zgłoszono czterech kandydatów: Jana Derbisa (PiS), Jana Kępińskiego (Przejrzysta Gmina), Zbigniewa Kucharczyka (PO) i Wojciecha Panka (PSL).
Nowymi wiceprzewodniczącymi zostali Jan Derbis i Zbigniew Kucharczyk. Obaj otrzymali po 13 głosów. Pozostałym kandydatom brakło głosów by wypełnić wakat trzeciego wiceprzewodniczącego. Nie wykluczone jednak, że na kolejnej sesji radni zmienią statut i Rada Miejska w Wieluniu będzie liczyć tylko dwóch zastępców. Wniosek za takim rozwiązaniem zgłosił jeszcze przed wyborem wiceprzewodniczących radny Jan Derbis.
Na sesji obecnych było 19 z 21 radnych. Stało się tak w wyniku zrzeknięcia się mandatów przez burmistrza i wiceburmistrza Wielunia. Mieczysława Majchra w RM zastąpi Stanisław Czarnuch, natomiast Roberta Kaję Radosław Wojtuniak.

Bez niespodzianek i większych zmian w Radzie Powiatu i Zarządzie Powiatu Wieluńskiego.
Podobnie jak w przypadku Rady Miasta do czasu wyboru nowego Przewodniczącego sesję poprowadził radny senior - Zygmunt Adamski.
Po złożeniu ślubowania dziewiętnastu radnych wybrało Przewodniczącego i Wiceprzewodniczących Rady Powiatu. Zostali nimi kolejno: Krzysztof Owczarek (Forum Samorządowe Ziemi Wieluńskiej), Józef Kowal (PSL) i Adam Spodymek (Prawicowy Ruch Samorządowy).
W wyborach starosty początkowo zgłoszono dwie kandydatury. Dotychczasowego starostę Andrzeja Stępnia i wicestarostę Janusza Antczaka. Ten drugi podziękował jednak za kandydaturę i zrezygnował z ubiegania się o urząd. Radni w tajnym głosowaniu opowiadali się więc jedynie za powierzeniem Andrzejowi Stępniowi (PSL) funkcji starosty po raz kolejny. Za było 12 radnych.
W ostatnim głosowaniu dokonano wyboru Zarządu Powiatu. Obok dotychczasowego wicestarosty Janusza Antczaka (nadal będzie pełnił tą funkcję) i Waldemara kluski (oboje z Forum Samorządowego Ziemi Wieluńskiej) w Zarządzie znaleźli się Krystyna Miśkiewicz (FSZW) i Jan Kopeć (PSL).
Ostatnio zmieniony przez tONic 2006-11-30, 10:57, w całości zmieniany 1 raz
a teraz podam wam księgę wieczystą świadczącą że ziemie pod obwodnicę Wielunia wykupywano od 2006 roku
SR1W 00079066/1 ekw.ms.gov.pl.-KSIĘGI WIECZYSTE
ZASTANAWIAM SIĘ TYLKO DLACZEGO GMINA JUŻ W TYM MOMENCIE NIE WYZNACZYŁA DZIAŁEK POD TERENY GÓRNICZE PRZECIEŻ urbanice JUŻ ISTNIAŁY

0
Odpowiedz
Cytuj
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez gonzo » N, 25 lutego 2018, 15:55

Skąd i w jakim celu to kopiujesz ? Jeżeli ma to być w czymś przydatne należy to uskładnić...
To ja uczę się od was, proszę więc o patrzenie przez pryzmat nauki na moje wypowiedzi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem Polakiem i piszę po polsku.
Avatar użytkownika
gonzo
Administrator
 
Posty: 1089
Obrazki: 249
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:13
Lokalizacja: powiat Brodnica
Numer GG: 4140280

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » Pn, 26 lutego 2018, 08:31

Dziękuję za pytanie,odpowiadam ;tekst umieszczony powyżej odnalazłam w internecie jest to fragment forum internetowego ogólnie dostępnego dla wszystkich zainteresowanych, wypowiedź to post jednego z uczestników dyskusji,nic do ukrycia i nic zakazanego
co do ksiąg wieczystych - ogólnie dostępne, nie ograniczone prawem
wszystko co umieszczam w postach dotyczy mojej sytuacji w jakiej się znalazłam i ludzi którzy do tego doprowadzili to ich decyzje pozbawiły mnie prawa do obrony
poprosiłam o pomoc i czekam co dalej
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » Cz, 26 kwietnia 2018, 20:01

poobrażali się co poniektórzy za prawdę jaka ujrzała światło dzienne, takiego pozerstwa popieranego przez władzę
nic dziwnego że właściciele poniższych działek zaśmiewają się w głos w końcu nie każdemu oszustowi władza sprzyja
pani została rolnikiem indywidualnym roku 2018
4) po art. 2 dodaje się art. 2a–2c w brzmieniu: „Art. 2a. 1. Nabywcą nieruchomości rolnej może być wyłącznie rolnik indywidualny, chyba że ustawa stanowi inaczej. Jeżeli nabywana nieruchomość rolna albo jej część ma wejść w skład wspólności majątkowej małżeńskiej wystarczające jest, gdy rolnikiem indywidualnym jest jeden z małżonków.
9) w art. 6 ust. 1 otrzymuje brzmienie: „1. Za rolnika indywidualnego uważa się osobę fizyczną będącą właścicielem, użytkownikiem wieczystym, samoistnym posiadaczem lub dzierżawcą nieruchomości rolnych, których łączna powierzchnia użytków rolnych nie przekracza 300 ha, posiadającą kwalifikacje rolnicze oraz co najmniej od 5 lat zamieszkałą w gminie, na obszarze której jest położona jedna z nieruchomości rolnych wchodzących w skład gospodarstwa rolnego i prowadzącą przez ten okres osobiście to gospodarstwo.”;
00079163/1
00044135/2
00105586/4
ekw.ms.gov.pl.-KSIĘGI WIECZYSTE
SR1W /00112948/2
ale żeby nie było że ja tylko na jednych oto kopalnie Panów SS
JODŁOWIEC; SRW1W/00110825/0
CZARNOŻYŁY;SR1W/00035598/9
BAŁUCZ;SR1L/00063025/8
WIERZBOWA
a teraz podam wam księgę wieczystą świadczącą że ziemie pod obwodnicę Wielunia wykupywano od 2006 roku
SR1W 00079066/1 ekw.ms.gov.pl.-KSIĘGI WIECZYSTE ZASTANAWIAM SIĘ TYLKO DLACZEGO GMINA JUŻ W TYM MOMENCIE NIE WYZNACZYŁA DZIAŁEK POD TERENY GÓRNICZE PRZECIEŻ urbanice JUŻ ISTNIAŁY


https://www.morizon....2-mzn2028216688 to dziura przedsiębiorców z Wielunia
SR1W /00112948/2 - zakup tych działek jest jednym wielkim oszustwem a to druga dziura przedsiębiorców spod Sieradza obecny właściciel
rolniczka indywidualna 2018r.
a jeżeli chodzi o moje pytanie odnośnie oznaczeń w e- wniosku o dopłaty unijne w związku z zalesieniem
od 2015 r, 2016 r, 2017 r w okolicy zalesiło działki kilku rolników , żadna z tych działek nie jest oznaczona jodełkami w przeciwieństwie do zalesień już przekwalifikowanych które następuje w 5-piątym roku uprawy ,działki te są puste w obrysie natomiast moja działka zalesiona w kwietniu 2017 r została już oznaczona jodełkami co wywołało ogromne zdziwienie u pracownika ARIMR
i tak się żeruje na ludziach chorych i biednych najważniejsze wzbogacić bogatych i zniszczyć biednego rolnika , jak by mnie oszukano byłabym teraz biedna i głupia a tak jestem biedna
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » N, 13 maja 2018, 08:05

http://www.darmowe-w...homosci-rolnej/
a moi sąsiedzi zdaje się wypełnili to pismo
najciekawsze;ZAŁĄCZNIKI które trzeba dołączyć szczególnie STUDIUM i wypis z ewidencji gruntów gdzie widniało; grunty orne
zastanawiam się kim trzeba być w Polsce lub jakie trzeba mieć plecy ostatecznie można by się można było zapytać ile trzeba zapłacić za taki numer jak w Jodłowcu,gmina WIELUŃ,powiat Wieluń
SR1W /00112948/2 - zakup tych działek jest jednym wielkim oszustwem a to druga dziura przedsiębiorców spod Sieradza obecny właściciel
Jodłowiec (łódzkie)

https://sprzedajemy.pl/dzialka-rolna-z- ... nr53947997
popatrzcie w KW Czarnożył gdzie powstały w tym samym czasie kopalnie piasku PRDiM i poszerzenie panów S.przedsiębiorców z Wielunia






dzialka-rolna-z-mozliwoscia-inwestowania
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » N, 13 maja 2018, 08:16

http://www.darmowe-wzory-pism.pl/inne/w ... ci-rolnej/
jak nie ta strona to podaje inną , takie wnioski musieli przy zbyciu i zakupie działek z KW SRIW/00112948/2 wypełnić przedsiębiorcy jak i kupujący
http://www.darmowe-wzory-pism.pl/rolnic ... ci-rolnej/
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » N, 13 maja 2018, 12:56

http://www.rp.pl/Ustroj-i-kompetencje/3 ... acymi.html
szacun dla właścicieli działek z KW SRIW/00112948/2 takich pozerów jak oni i cwaniaków wspomaganych oczywiście bo przecierz sami by się bali wykonać taki numer życia;ogromny szacun a wy pokrzywdzeni , oszukani gońcie się!!!!!!!!!!!! a po pomoc do PANA BOGA
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » N, 3 czerwca 2018, 22:17

http://www.darmowe-w...homosci-rolnej/
moi sąsiedzi zdaje się wypełnili to pismo, [2] Użytki rolne to: grunty orne, sady, łąki trwałe, pastwiska trwałe, grunty rolne zabudowane, grunty pod stawami i grunty pod rowami(fragment tego pisma)
najciekawsze;ZAŁĄCZNIKI które trzeba dołączyć szczególnie STUDIUM i wypis z ewidencji gruntów gdzie widniało; grunty orne
zastanawiam się kim trzeba być w Polsce lub jakie trzeba mieć plecy ostatecznie można by się można było zapytać ile trzeba zapłacić za taki numer jak w Jodłowcu,gmina WIELUŃ,powiat Wieluń
SR1W /00112948/2 - zakup tych działek jest jednym wielkim oszustwem
https://sprzedajemy....8e55-nr54049191
4) po art. 2 dodaje się art. 2a–2c w brzmieniu: „Art. 2a. 1. Nabywcą nieruchomości rolnej może być wyłącznie rolnik indywidualny, chyba że ustawa stanowi inaczej. Jeżeli nabywana nieruchomość rolna albo jej część ma wejść w skład wspólności majątkowej małżeńskiej wystarczające jest, gdy rolnikiem indywidualnym jest jeden z małżonków.
9) w art. 6 ust. 1 otrzymuje brzmienie: „1. Za rolnika indywidualnego uważa się osobę fizyczną będącą właścicielem, użytkownikiem wieczystym, samoistnym posiadaczem lub dzierżawcą nieruchomości rolnych, których łączna powierzchnia użytków rolnych nie przekracza 300 ha, posiadającą kwalifikacje rolnicze oraz co najmniej od 5 lat zamieszkałą w gminie, na obszarze której jest położona jedna z nieruchomości rolnych wchodzących w skład gospodarstwa rolnego i prowadzącą przez ten okres osobiście to gospodarstwo.”;
00079163/1
00044135/2
00105586/4
ekw.ms.gov.pl.-KSIĘGI WIECZYSTE
SR1W /00112948/2
http://www.rp.pl/Ust...-stojacymi.html
a to zdaje się wyjaśnienie
i to zdaje się jest polityka czyli jak zarobić na krzywdzie jednej rodziny

Napisano 07 styczeń 2018 - 12:32
https://www.morizon....2-mzn2028216688
mam nadzieję że liczba czytających jest prawdziwa
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » N, 3 czerwca 2018, 22:27

frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » N, 8 lipca 2018, 15:53

Zapraszam na stronę Rolnik wyrolowany tam znajdziecie nowe informacje
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » Śr, 25 lipca 2018, 21:29

SR1W /00112948/2 ekw.ms.gov.pl.-KSIĘGI WIECZYSTE - kim są właściciele tej księgi i kto ich wspiera bo w wyborach nie chciałabym popełnić błędu i zagłosować na oszustów , złodziei czy kó.....y

To kryptoreklama?
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » Wt, 7 sierpnia 2018, 17:07

odpowiem na pytanie czy to kryptoreklama?-absolutnie NIE jeżeli chodzi o to co pod tym pojęciem jest ukryte;
https://www.infor.pl/prawo/nowosci-praw ... lamie.html
TAK PROMUJĘ PRAWDĘ
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez gonzo » Wt, 7 sierpnia 2018, 18:53

Sposób wypowiedzi dla mnie średnio zrozumiały ale jestem tylko rolnikiem, do tego linki na stronę kancelarii adwokackiej.
To ja uczę się od was, proszę więc o patrzenie przez pryzmat nauki na moje wypowiedzi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem Polakiem i piszę po polsku.
Avatar użytkownika
gonzo
Administrator
 
Posty: 1089
Obrazki: 249
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:13
Lokalizacja: powiat Brodnica
Numer GG: 4140280

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » Wt, 7 sierpnia 2018, 19:56

przepraszam gonzo jeżeli mogę się tak zwracać i dziękuję za post faktycznie może niezrozumiale napisałam odpowiedź na pytanie;" To kryptoreklama?"
mi tylko chodzi o ujawnienie prawdy wiem że dla niektórych jest ona niewygodna , a jeżeli chodzi o właścicieli KW SR1W /00112948/2 ekw.ms.gov.pl przepatrzcie KW i znajdziecie w niej numer mojej KW - ja nie wiem dlaczego tam się znalazła
http://www.kancelariasznajder.pl/index. ... wie-wodnym
ja też jestem rolnikiem i nigdy się tego nie wstydziłam i dlatego jeśli potrzebuję pomocy pytam ,szukam ,a jeśli ktoś skorzysta z linków umieszczonych przeze mnie to dobrze, mi nie chciał nikt pomóc
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » Śr, 8 sierpnia 2018, 15:57

a to był mój pierwszy PRAWNIK;
http://www.batory.org.pl/ftp/korupcja/s ... acyjne.pdf
niestety zastraszanie i próba oszustwa i wszystko wpierane przez władzę
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » N, 7 października 2018, 16:30

ja odnośnie tej flagi biało czerwonej zawieszonej nad wyrobiskiem KW SR1W /00112948/2 sąsiadów chyba już wiem co chciano mi przekazać ;
że należę do POLAKÓW gorszego sortu a pani oszust robi przekręt i jest nietykalna ,
a niechby się któryś rolnik odważył zrobić taki przekręt !
Polak gorszego sortu to ten który nie umie kantować i oszukiwać , nie jest bogaty więc nie stać go na sprawiedliwość nie posiada znajomości więc od razu typowany jest na ofiarę wszelakich przekrętów , nie czuję się frajerką bo byłabym nią wtedy gdybym podpisała kartkę papieru zatytułowaną UMOWA PRZYRZECZENIA DZIERŻAWY
a przedsiębiorcy by mogli mnie na niej oszukać , jeżeli PRDIM i panowie SS się umówili żeby mi dokopać jeżeli sprzedała mnie GMINA to co może zrobić rolnik -nic
oszuści górą!!!!!!!!!!
oglądając ten reportaż , przypomniała mi się moja sprawa sądowa i to że sąd administracyjny zabrał mi moje prawa i gdyby nie skład sędziowski ..............
https://www.youtube.com/watch?v=tEL2eThLO94
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » Pn, 15 października 2018, 13:31

ja odnośnie tej flagi biało czerwonej zawieszonej nad wyrobiskiem KW SR1W /00112948/2 sąsiadów chyba już wiem co chciano mi przekazać ;
że należę do POLAKÓW gorszego sortu a pani oszust robi przekręt i jest nietykalna ,
a niechby się któryś rolnik odważył zrobić taki przekręt !
Polak gorszego sortu to ten który nie umie kantować i oszukiwać , nie jest bogaty więc nie stać go na sprawiedliwość nie posiada znajomości więc od razu typowany jest na ofiarę wszelakich przekrętów , nie czuję się frajerką bo byłabym nią wtedy gdybym podpisała kartkę papieru zatytułowaną UMOWA PRZYRZECZENIA DZIERŻAWY
a przedsiębiorcy by mogli mnie na niej oszukać , jeżeli PRDIM i panowie SS się umówili żeby mi dokopać jeżeli sprzedała mnie GMINA to co może zrobić rolnik -nic
oszuści górą!!!!!!!!!!
oglądając ten reportaż , przypomniała mi się moja sprawa sądowa i to że sąd administracyjny zabrał mi moje prawa i gdyby nie skład sędziowski ..............
https://www.youtube.com/watch?v=tEL2eThLO94
no i tak kończą ci co są bez znajomości i układów tak jak określiła mnie moja sąsiadka "POPIERDOLENI" bo zdaje się że już tylko ci wierzą w sprawiedliwość
wiem o wszystkich wizytach w Wieluniu i jego okolicach ważnych tego kraju , ponieważ za każdym razem z takiej wizyty są filmy , zdjęcia i komentarze
począwszy od otwarcia obwodnicy Wielunia kiedy trzech dżentelmenów odwiedziło wyrobiska w Jodłowcu
https://www.youtube.com/watch?v=hVtqBP8LEDM

TREŚĆ KSIĘGI WIECZYSTEJ NR SR1W/00112948/2, STAN Z DNIA 2018-02-02 UMOWA SPRZEDAŻY/3512/2017/ 2017-08-03
18:59
prowadzonej przez SĄD REJONOWY W WIELUNIU, V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH - SR1W
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA
Dział I-O Dział I-Sp Dział II Dział III Dział IV
DZIAŁ I-O - OZNACZENIE NIERUCHOMOŚCI
Nr
podstawy
wpisu
Numer bieżący nieruchomości 1 1, 2, 3, 5
Działki ewidencyjne
Lp. 1. ---
Nr
podstawy
wpisu
Numer działki 145/1 1, 2, 3, 5
Obręb ewidencyjny (numer, nazwa) 6, JODŁOWIEC
Położenie (numer porządkowy /
województwo, powiat, gmina,
miejscowość)
Lp. 1. 1
ŁÓDZKIE, WIELUŃSKI, WIELUŃ,
JODŁOWIEC
Sposób korzystania R - GRUNTY ORNE
Przyłączenie (numer księgi wieczystej, z
której odłączono działkę, obszar)
SR1W / 00108492 / 9, 0,7680 HA
Lp. 2. ---
Nr
podstawy
wpisu
Numer działki 146/1 1, 2, 3, 5
Obręb ewidencyjny (numer, nazwa) 6, JODŁOWIEC
Położenie (numer porządkowy /
województwo, powiat, gmina,
miejscowość)
Lp. 1. 1
ŁÓDZKIE, WIELUŃSKI, WIELUŃ,
JODŁOWIEC
Sposób korzystania R - GRUNTY ORNE
Przyłączenie (numer księgi wieczystej, z
której odłączono działkę, obszar)
SR1W / 00108492 / 9, 0,7783 HA

a później

https://www.youtube.com/watch?v=QlELE7mgrPU

http://www.orzeczenia-nsa.pl/postanowie ... rzedmiocie
a później
http://www.kancelariasznajder.pl/index. ... wie-wodnym
SR1W /00112948/2 ekw.ms.gov.pl.
A wszystko dlatego że nie podpisałam umowy przyrzeczenia dzierżawy sporządzonej na kartce papieru
w Polsce oszust to człowiek przedsiębiorczy a jeszcze wspomagany przez władzę , układy i kasę jest nie do ruszenia

chcę tylko dodać że między tym ;TREŚĆ KSIĘGI WIECZYSTEJ NR SR1W/00112948/2, STAN Z DNIA 2018-02-02 UMOWA SPRZEDAŻY/3512/2017/ 2017-08-03
a tym
SR1W /00112948/2 ekw.ms.gov.pl.
w październiku 2017 r pojawiła się w Jodłowcu i Sieńcu geodezja wymierzano pola i wprowadzano do KW nowe dane i tak się zastanawiam kto pomógł w oszustwie sąsiadom?
ponieważ nie znam odpowiedzi pytam się jak to jest możliwe , ustawa o obrocie gruntami rolnymi ograniczyła mnie jako rolnika lecz nie ograniczyła numerantów jeżeli wszystkich POLAKÓW obowiązuje polskie prawo bez wyróżnień to niech obowiązuje
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » Cz, 22 listopada 2018, 20:51

frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » Cz, 22 listopada 2018, 21:02

dlaczego taka cena bo pan przedsiębiorca przy świadkach powiedział że ja od niego zażądałam ponad 300 tyś za hektar
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » Cz, 17 stycznia 2019, 00:17

I TO SIĘ NAZYWA OSZUSTWO DOSKONAŁE W KTÓRYM BIERZE UDZIAŁ ;FIRMA ,OSOBY FIZYCZNE ,GMINA ,STAROSTWO,KOWR i trzeba domniemywać że notariusz

wypełniam jeden z druków;
http://www.kowr.gov.pl/ukur/zgody-na-na ... ne-pytania

Z B Y W C A
......XXXXXXXXXXX..................................
(miejscowość, data)

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy[1] w ……ŁODZI…………………
…………………………………………………….

Wniosek o wyrażenie zgody składany przez zbywcę nieruchomości rolnej

Zbywca
Imię i nazwisko / Nazwa osoby prawnej[2]
xxxxxxxxxx firma
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
właściciel □x, współwłasność łączna □, współwłasność ułamkowa □ (Zaznaczyć odpowiednie pole)
Adres zamieszkania (siedziba)
…………………………………………………………xxxxxxxxxxxxxx……………………………………………………………………………………………………………………
NIP (Tylko dla osób prawnych) ……………xxxxxxxxxxxxxx……………………………………
Tel* ……………………………xxxxxxxx………………………………………………… E-mail* …………xxxxxxxxxx…………………………………………………………………
Adres korespondencyjny jeżeli jest inny niż zamieszkania (siedziba) …………………………………………………………xxxxxxxxxxxxxx……………………………………………………………………………………………………………………
Nabywca
Imię i nazwisko / Nazwa osoby prawnej[3]
…………………………………………………………………………………………właściciele działki 146/2…………………………………………………………………………………….
właściciel □x, współwłasność łączna □, współwłasność ułamkowa □ (Zaznaczyć odpowiednie pole)
Adres zamieszkania (siedziba)
.…………………………………………………………………xxxxxxxxxxxx………………………………………………………………………………………………………….
NIP (Tylko dla osób prawnych) …………xxxxxxxx……………………………………….
Tel*……………………xxxxxxx………………………………………………………… E-mail*…………xxxxxxxxx………………………………………………………………….
Adres korespondencyjny jeżeli jest inny niż zamieszkania (siedziba)
………………………………………………………………………………………………………………………xxxxxxxxx……………………………………………………….

Na podstawie art. 2a ust 4 pkt 1 ustawy z dnia 11 kwietnia 2003 r. o kształtowaniu ustroju rolnego (Dz. U. 2018 r. poz. 1405 j.t.) składam wniosek o wyrażenie zgody na nabycie nieruchomości rolnej o powierzchni ………X…….…………………..………………………….. ha,
położonej na terenie województwa………łódzkiego………………………………………..…………………………………………, powiat…Wieluń…….……
………………………………………………………gmina………………Wieluń…………………………………………………
w obrębie geodezyjnym:…………x…………………………………………………………………………………………………………..,
jako działka/ki o numerze/rach ewidencyjnym/ych………145/1,146/1,147/1,148/1………………………………………………..…………………,
dla której prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w ……Wieluniu………………………………………………………………………… Księga Wieczysta o numerze/ach: ………………………………SRIW/00112948/2…………………………………………………………………..


W celu potwierdzenia przesłanki braku możliwości nabycia nieruchomości rolnej przez podmioty
o których mowa w art. 2a ust. 1 i 3 ww. ustawy - oświadczam, że nie było możliwości nabycia nieruchomości przez podmioty ustawowo uprawnione[4], gdyż:
……………………………………………………xxxxxxxxxxxxxx………………………………………………………………………………………………………………………………
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
na co przedkładam:
…………………………………………………………xxxxxxxxxxxxx…………………………………………………………………………………………………………………………
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………



XXXXXXXXXXXXX …………………………………………………………………
(czytelny podpis zbywcy/ów)






Część do wypełnienia przez nabywcę
1. W odniesieniu do rękojmi należytego prowadzenia działalności rolniczej – oświadczam, że: …………………yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy…………………………………………………………………………………………………………………………………
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
oraz że zamierzam użytkować nabywaną nieruchomość rolną w następujący sposób:
…………yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy………………………………………………………………………………………………………………………………………………
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
na co załączam:
……………………………………………………yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy……………………………………………………………………………………………………
………………………………………………………………………………………………………………………………………………
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
2. W odniesieniu do nadmiernej koncentracji gruntów rolnych - oświadczam, że jestem właścicielem, użytkownikiem wieczystym, samoistnym posiadaczem lub dzierżawcą nieruchomości rolnych, w których łączna powierzchnia użytków rolnych wynosi ……yyyyy…ha,
a zatem w wyniku nabycia wyżej wymienionej nieruchomości, powierzchnia posiadanych przeze mnie użytków rolnych nie przekroczy/przekroczy[5] 300 ha.
YYYYYYYYYYYYY
…………………………………………………………………
(czytelny podpis nabywcy/ów)


Informacje dla stron postępowania:
Zgodnie z treścią art. 75 § 2 k.p.a. jeżeli przepis prawa nie wymaga urzędowego potwierdzenia określonych faktów lub stanu prawnego w drodze zaświadczenia właściwego organu administracji, organ administracji publicznej może odebrać od strony, na jej wniosek, oświadczenie w powyższym zakresie, złożone pod rygorem odpowiedzialności za fałszywe zeznania.
Zgodnie z zapisem art. 9 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia ustawy z dnia 11 kwietnia 2003 roku o kształtowaniu ustroju rolnego (Dz. U. z 2018 r. poz. 1405 j.t.), nabycie nieruchomości rolnej w oparciu o nieprawdziwe oświadczenia albo fałszywe lub potwierdzające nieprawdę dokumenty jest nieważne.
W związku z pozyskaniem Pani/Pana danych osobowych, informujemy, że:

KOWR nie przewiduje przekazywania Pani/Pana danych osobowych do państwa trzeciego (tj. państwa, które nie należy do Europejskiego Obszaru Gospodarczego obejmującego Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) ani do organizacji międzynarodowych.
Załączniki do wniosku:
1. ……………………………dokumenty…………………POTWIERDZONE PRZEZ URZĄD GMINY I STAROSTWO WIELUŃ …………………………………………………………………………………………………………………………
2. …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
3. …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
4. ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

[1] wniosek należy złożyć w oddziale terenowym KOWR, właściwym ze względu na miejsce położenia nieruchomości. Dane teleadresowe oddziałów terenowych KOWR można znaleźć na stronie internetowej www.kowr.gov.pl
w zakładce: KONTAKT,
[2] jeżeli nieruchomość jest przedmiotem współwłasności, podaje się dane wszystkich współwłaścicieli,
[3] jeżeli nieruchomość ma być nabywana na współwłasność, podaje się dane wszystkich współnabywców,
* nie jest obowiązkowy
[4] rolnik indywidualny; osoba bliska zbywcy; jednostka samorządu terytorialnego; Skarb Państwa oraz pozostałe podmioty wymienione w art. 2a ust. 3 ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego
[5] Niepotrzebne skreślić
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » Pn, 21 stycznia 2019, 15:12

https://zaq2.pl/video/tyzq

polecam film;Dzikie historie
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » Pn, 21 stycznia 2019, 15:26

frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » Pn, 28 stycznia 2019, 18:09

O o ś dla przedsięwzięć mogących potencjalnie znacząco oddziaływać na środowisko W odniesieniu do przedsięwzięć z II grupy organ prowadzący postępowanie BURMISTRZ (wydający decyzję środowiskową) przeprowadza postępowanie kwalifikacyjne (selekcję indywidualną, screening), w ramach którego rozważa, czy dla danego przedsięwzięcia potrzebne jest przeprowadzenie oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko (o.o.ś.) (wykonanie raportu, przeprowadzenie udziału społeczeństwa ).
Załączniki
eksploatacja pdf.pdf
(76.12 KiB) Pobrane 3572 razy
studium pdf.pdf
(202.14 KiB) Pobrane 3696 razy
decyzja środowiskowa pdf.pdf
(115.78 KiB) Pobrane 3695 razy
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » N, 17 lutego 2019, 14:16

frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » N, 29 grudnia 2019, 18:12

frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » N, 5 stycznia 2020, 17:22

https://www.facebook.com/wyrolowani/pos ... 7409217781 poczytajcie a zrozumiecie dlaczego postanowiłam wszystko dokumentować zarówno na papierze jak i w nagraniach ,przeczytajcie i to;http://www.rolnik-forum.pl/topic/9991-grzechy-rolnik%C3%B3w-temat-delikatny-ale-co-tam/page-2 str 2 polecam
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » Cz, 16 stycznia 2020, 09:08

KSIĘGA WIECZYSTA https://ksiegi-wieczyste.org/ksiega-wie ... o-to-jest/
znalazłam te dane w innej księdze wieczystej osoby pochodzącej z innej miejscowości
ponieważ zdarzyło się że brałam w urzędzie wypis z gruntów osoby od której dzierżawiłam grunt ale wówczas w urzędzie zażądano ode mnie aktu notarialnego więc co jest grane???????????

DOKUMENTY BĘDĄCE PODSTAWĄ WPISU / DANE O WNIOSKU

1398 WYPIS Z REJESTRU GRUNTÓW, 2019-02-26, STAROSTA WIELUŃSKI, WIELUŃ; 960
(podstawa oznaczenia, data sporządzenia, nazwa organu, siedziba organu; położenie dokumentu - numer karty akt) DZ. KW./SR1W/00003230/19/002, 2019-04-04 15:33:00, 2019-06-11-14.48.28.488895, NIE, 949-952
(rodzaj i numer dziennika, chwila wpływu, chwila wpisu, czy z urzędu, położenie wniosku – numer karty akt) 1399 WYRYS Z MAPY EWIDENCYJNEJ, 2017-12-12, STAROSTWO POWIATOWE, WIELUŃ; 30-44, SR1W/00078141/4
(podstawa oznaczenia, data sporządzenia, nazwa organu, siedziba organu; położenie dokumentu - numer karty akt, położenie dokumentu - numer księgi wieczystej) DZ. KW./SR1W/00003230/19/002, 2019-04-04 15:33:00, 2019-06-11-14.48.28.488895, NIE, 949-952
(rodzaj i numer dziennika, chwila wpływu, chwila wpisu, czy z urzędu, położenie wniosku – numer karty akt)



1409 WYRYS Z MAPY EWIDENCYJNEJ, 2017-12-12, STAROSTA WIELUŃSKI, WIELUŃ; 30-44, SR1W/00078141/4
(podstawa oznaczenia, data sporządzenia, nazwa organu, siedziba organu; położenie dokumentu - numer karty akt, położenie dokumentu - numer księgi wieczystej) DZ. KW./SR1W/00007330/19/001, 2019-08-05 14:42:00, 2019-10-28-14.33.11.492955, NIE, 1056-1057
(rodzaj i numer dziennika, chwila wpływu, chwila wpisu, czy z urzędu, położenie wniosku – numer karty akt) 1410 WYPIS Z REJESTRU GRUNTÓW, 2019-06-17, STAROSTA WIELUŃSKI, WIELUŃ; 1062
(podstawa oznaczenia, data sporządzenia, nazwa organu, siedziba organu; położenie dokumentu - numer karty akt) DZ. KW./SR1W/00007330/19/001, 2019-08-05 14:42:00, 2019-10-28-14.33.11.492955, NIE, 1056-1057
(rodzaj i numer dziennika, chwila wpływu, chwila wpisu, czy z urzędu, położenie wniosku – numer karty akt)
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez MieszkoI » Wt, 18 lutego 2020, 21:01

Ja pierniczę nie wiem o co chodzi w tym temacie, ale powiem jedno nieźle się naprodukowałaś, być może masz już dostęp do archiwum :-)
MieszkoI
Zaczynający przygodę
 
Posty: 71
Obrazki: 69
Dołączył(a): N, 10 czerwca 2012, 22:47

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » Pt, 10 kwietnia 2020, 14:53

Dziś sąsiad zakończył utylizację podkładów kolejowych na swojej nowo nabytej działce; ekw SR1/00116377/6 mimo mojego sprzeciwu
WŁAŚCIWE MOGŁABYM POWIEDZIEĆ W MOJEJ DZIAŁCE BO DAŁAM SIĘ OSZUKAĆ GEODECIE
https://www.facebook.com/wyrolowani/pho ... =3&theater
skąd je wziął może stąd; https://czestochowa.wyborcza.pl/czestoc ... ymi-a.html
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » Śr, 6 stycznia 2021, 11:23

frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » Śr, 6 stycznia 2021, 13:38

frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » N, 10 stycznia 2021, 14:00

frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » N, 10 stycznia 2021, 17:01

https://www.facebook.com/wyrolowani/pho ... 678013651/
odpady nie klasyfikuje się według stanu chemicznego tylko według stanu ich wytwarzania i jako odpady są groźne dla środowiska (o tym w nagraniu które znajdziecie na facebooku)- Rozmawiałam z naczelnikiem który potwierdził że są to podkłady kolejowejak widać sąsiad rozmija się z prawdą a jesli chodzi o dzoałkę 144/1 to niezły myk fantasmagorie jak te belki podkładowe jednym słowem niezłe oszustwo tylko kogo sąsiad robi w trąbę
Załączniki
WK (1).pdf
(385.88 KiB) Pobrane 2988 razy
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » Pn, 11 stycznia 2021, 15:48

mój nowy sąsiad magister inżynier
; jak z tego opisu mały chudy łysy i zgarbiony i jego małżonka barbi po piędziesiątce a jakie przekręty https://www.facebook.com/wyrolowani/pho ... 678013651/
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » N, 24 października 2021, 09:41

frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » Pn, 6 grudnia 2021, 15:21

Utylizacja zużytych drewnianych słupów teleenergetycznych i podkładów kolejowych
Drewno odpadowe impregnowane olejami zawierającymi policykliczne węglowodory aromatyczne (zwłaszcza odpadowych słupów teleenergetycznych i podkładów kolejowych) jest odpadem niebezpiecznym dla środowiska z uwagi na znaczną zawartość silnie toksycznych i rakotwórczych substancji aromatycznych, do których głównie należą: antracen, fluoren (difenylometan), fenantren, benzo(a)antracen i benzo(a)piren. Węglowodory aromatyczne zawierające te substancje są słabo rozpuszczalne w wodzie, nie podlegają naturalnej biodegradacji i mają własności sorbowania się w glebie oraz kumulowania w szacie roślinnej, tkankach zwierząt i ludzi. Działają one mutagennie, a ich obecność w organizmach żywych czyni je bardziej podatnymi na choroby nowotworowe.

Odpady elementów drewnianych takich jak zużyte słupy teleenergetyczne lub podkłady kolejowe (impregnowane olejami zawierającymi policykliczne węglowodory aromatyczne) pochodzące z rozbiórek i remontów, kwalifikowane są jako odpady niebezpieczne (kod 170204) i podlegają według obowiązującego prawa szczególnemu nadzorowi i obowiązkowi ewidencji.

Znanym, dopuszczonym do stosowania sposobem unieszkodliwiania zużytych słupów teleenergetycznych i podkładów kolejowych jest ich unieszkodliwianie poprzez składowanie na wydzielonych składowiskach odpadów niebezpiecznych, z uzbrojonymi w szczelne membrany stanowiskami odciekowymi. Jest to sposób kosztowny, a nie prowadzi do całkowitego unieszkodliwienia tych niebezpiecznych odpadów.
1
2
frajerka
Zaczynający przygodę
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 18 kwietnia 2016, 21:54
Lokalizacja: brzdziszewo WIELUŃ
Numer GG: 12345

Poprzednia strona

Powrót do Finansowanie prowadzenia działalności rolnej