Sprzedaż działki pod żwirownie

Kredyty, leasingi i inne tego typu.

Sprzedaż działki pod żwirownie

Postprzez Bye Bch » Wt, 27 września 2016, 17:11

Witam,


Mam pewne pytanie dotyczące kupna mojej działki pod żwirownie. Jakiś czas temu (4 miesiące) skontaktowała się ze mną pewna Pani reprezentująca zarząd pobliskiej żwirowni. Wyraziła chęć kupna działki ( 1,07h )i poprosiła o zgodę na odwierty, które mogą stwierdzić, czy ta działka posiada złoża żwiru. Zgodziłem się. Wczoraj zadzwoniła ponownie, z oświadczeniem, że dziś ( 27.09. ) zostanie przeprowadzony odwiert na mojej działce i oczwiście tak się stało. Parę godzin temu dostałem kolejny telefon. Ta Pani ma się zjawić u mnie w domu jutro o godzinie 14 w kwestii wstępnych rozmów kupna działki. Zdradziła mi, że na głębokości 10m są złoża żwiru, niżej jest tylko ił. I tutaj nasuwa się pytanie jaką cenę zażądać za tą działkę? Co zrobić? jest ona położona w pow. Małopolskim niedaleko Tarnowa. Wokół są także inne działki sąsiadów, których działki także mają zostać kupione ( łącznie coś około 4-5 ha razem z moją działką). Ma ktoś jakieś pomysły co dalej robić? Proszę o szybkie odpowiedzi bo czas ucieka.

Z góry dzięki za odpowiedzi, mam nadzieję że wybrałem odpowiedni wątek, a jeżeli nie, to z góry przepraszam :)


@Edit : Dodam jeszcze, że jest to grunt orny, nieopodal lasu, który od kilku lat nie jest uprawiany. Żwirownia jeżeli chce się rozrastać, ma tylko i wyłącznie pójście w stronę właśnie mojego pola.
Bye Bch
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 27 września 2016, 16:58
Lokalizacja: Tarnów

Re: Sprzedaż działki pod żwirownie

Postprzez Romek6340 » Wt, 27 września 2016, 17:39

Przeczytaj:
viewtopic.php?f=120&t=1172 oraz
viewtopic.php?f=118&t=2583
I powiedz, że chcesz 100 tys tak wstępnie
Zapraszam sympatyków pożarnictwa,szczególnie z moich stron, do polubienia strony mojej OSP.
https://www.facebook.com/strazospbrzeziny
Avatar użytkownika
Romek6340
Mający coś do powiedzenia
 
Posty: 163
Obrazki: 56
Dołączył(a): Cz, 7 czerwca 2012, 21:49
Lokalizacja: Ryki/Lubelskie
Numer GG: 10788631

Re: Sprzedaż działki pod żwirownie

Postprzez andrzej2110 » Wt, 27 września 2016, 18:37

Po ile u ciebie chodzi ziemia rolna i działki budowlane??
Avatar użytkownika
andrzej2110
Administrator
 
Posty: 597
Obrazki: 123
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:22

Re: Sprzedaż działki pod żwirownie

Postprzez kozulek2 » So, 1 października 2016, 15:29

za mniej jak 200 tys ha bym nie rozmawiał
kozulek2
Zaczynający przygodę
 
Posty: 42
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 21:03
Lokalizacja: podlaskie


Powrót do Finansowanie prowadzenia działalności rolnej