Rocznica naszego Forum

WAŻNE ANKIETY!!! Zajrzyj koniecznie.

Rocznica naszego Forum

Postprzez DuzyGrzegorz » So, 8 czerwca 2013, 21:49

Z okazji pierwszej rocznicy owocnej działalności proszę wszystkich forumowiczów, a szczególnie twórców Forum Profesjonalnego Rolnika, Administratorów, Moderatorów o przyjęcie moich życzeń zadowolenia z pracy, nowych marzeń w miejsce tych spełnionych i szczęścia zarówno zawodowego jak i w życiu prywatnym. Wasza praca jest szczególnie potrzebna w tych tak zawiłych czasach dla polskiego rolnictwa. Chciałbym także złożyć życzenia dla wszystkich forumowiczów którzy dzięki Forum Profesjonalnego Rolnika dzielą się wiedzą, fachowością i doświadczeniem z takimi maluczkimi jak ja. Przy okazji tej rocznicy pozwolę sobie zaapelować do wszystkich decydujących o przyszłości rolnictwa, i tych którzy są użytkownikami Forum Profesjonalnego Rolnika, i tych którzy zaglądają tu okazjonalnie o wzięcie do serca tego co tu znajdą. Jeszcze raz wszystkim staropolskie Szczęść Boże!
DuzyGrzegorz
Mający coś do powiedzenia
 
Posty: 349
Dołączył(a): N, 14 października 2012, 17:20
Lokalizacja: łódzkie
Numer GG: 4941697

Re: Rocznica naszego Forum

Postprzez gonzo » N, 9 czerwca 2013, 00:07

Jakoś nie wyszło czasowo żeby coś napisać we właściwym dniu ale skoro już zacząłeś czuję się wywołany do tablicy.
Dziękuję że jesteście tutaj i cieszę się, że chyba się podoba. Pomysł szybko przekształcił się w coś, w czym uczestniczy wielu ludzi z całego kraju.
Wspaniale że udało mi się poznać z "maksiu" bo bez niego technicznie forum by leżało. Włożył mnóstwo pracy w poprawianie skryptów i ich konfigurowanie, dzięki Ci Łukaszu za to.
Dzięki za pomoc moderatorom bo bez nich byłby rozgardiasz. Dzięki Andrzeju za budowanie struktury forum. Dzięki wszystkim za obecność.
Rozwijajmy to co powstało dalej. Tu prośba o większą aktywność na forum bo czat jest wygodnym miejscem wymiany informacji ale niestety większość naprawdę cennych informacji którymi się dzielicie ucieka wraz z przesuwaniem się okna rozmowy :) Dzielmy się nimi z innymi i pozostawiajmy na przyszłość sami dla siebie w postach na forum.
Cóż, do kolejnej rocznicy...
To ja uczę się od was, proszę więc o patrzenie przez pryzmat nauki na moje wypowiedzi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem Polakiem i piszę po polsku.
Avatar użytkownika
gonzo
Administrator
 
Posty: 1089
Obrazki: 249
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:13
Lokalizacja: powiat Brodnica
Numer GG: 4140280

Re: Rocznica naszego Forum

Postprzez Andrzej10 » N, 9 czerwca 2013, 09:04

Ja napiszę tylko DZIĘKUJĘ za ten rok pogłębiania wiedzy o rolnictwie w sposób klarowny i zrozumiały i życzę wszystkim Adminom i Moderatorom a także Forumowiczom wielu kolejnych lat spędzonych na wymianie informacji z pogłębianiem swojej wiedzy. Jeszcze raz dziękuję i mam nadzieję że ta pierwsza rocznica będzie jedną z wielu następnych. Pozdrawiam
Andrzej10
Mający coś do powiedzenia
 
Posty: 197
Obrazki: 50
Dołączył(a): N, 10 czerwca 2012, 17:24
Lokalizacja: Nałęczów

Re: Rocznica naszego Forum

Postprzez maksiu » N, 9 czerwca 2013, 09:09

Dziękuję za życzenia i za obecność Grzegorzu :)
Również dziękuję wszystkim za obecność i wniesiony wkład. Bez Was nie byłoby tak, jak jest, a jest hmm... po prostu fajnie. Tworzymy coś, co jest, no może nie ewenementem, ale czymś nowym, innym, a dzięki Wam staje się coraz lepszym.

Podpisuję się pod prośbą Mariusza, na chacie można łatwo i szybko wymieniać doświadczenia, ale giną one w masie innych dyskusji. Proszę Was o pisanie na forum, dzięki czemu ta wiedza nie zaginie, a będzie dostępna także później oraz również dla innych.
Pozdrawiam i oby kolejny rok był jeszcze lepszy :)
Indżoj de sajlens.
--------------------
Liczniki hektarów, sterownik ścieżek technologicznych.
Avatar użytkownika
maksiu
Administrator
 
Posty: 495
Obrazki: 163
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:18
Lokalizacja: Pleszew-Jarocin-Krotoszyn
Numer GG: 42651760

Re: Rocznica naszego Forum

Postprzez andrzej2110 » N, 9 czerwca 2013, 10:42

Jak ten czas leci. Roczek minął :) Mam nadzieje że forum będzie dalej się rozwijać :)
Zapomnieliśmy o pewnej osobie bez której to forum zapewne by nie powstało. Kto to jest?? To Yacenty. Dzięki jego "ulepszeniom" zaczęliśmy szukać normalności i powstało FPR.
Podziękowania należą się przede wszystkim użytkownikom bo bez nich forum by nie istniało :)
Avatar użytkownika
andrzej2110
Administrator
 
Posty: 597
Obrazki: 123
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:22

Re: Rocznica naszego Forum

Postprzez gonzo » N, 9 czerwca 2013, 10:57

Toś dołożył do pieca.
To ja uczę się od was, proszę więc o patrzenie przez pryzmat nauki na moje wypowiedzi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem Polakiem i piszę po polsku.
Avatar użytkownika
gonzo
Administrator
 
Posty: 1089
Obrazki: 249
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:13
Lokalizacja: powiat Brodnica
Numer GG: 4140280

Re: Rocznica naszego Forum

Postprzez DuzyGrzegorz » N, 9 czerwca 2013, 11:36

Kolega Andrzej jak zwykle skromny. Pozwolę sobie zauważyć, że bez Ciebie nie byłoby ani FPR ani jego użytkowników, a my tkwilibyśmy na forum "lemingów".
Jeżeli można to chciałbym Tobie jako Administratorowi zadedykować z okazji jubileuszu dwa cytaty:
"Jest domeną wiedzy mówić, a przywilejem mądrości słuchać" - Olivera Holmesa oraz Lwa Tołstoja: "Można być mądrym nie przeczytawszy ani jednej książki, wierząc zaś we wszystko, co jest napisane w książkach, nie można nie być głupcem".
Pozdrowienia dla Ciebie Andrzeju i wszystkich forumowiczów!
DuzyGrzegorz
Mający coś do powiedzenia
 
Posty: 349
Dołączył(a): N, 14 października 2012, 17:20
Lokalizacja: łódzkie
Numer GG: 4941697

Re: Rocznica naszego Forum

Postprzez sebekwolkasos » N, 9 czerwca 2013, 20:18

Ja również chciałbym złożyć życzenia pomyślności dla FPR i jego sztabu. Jest to nowa jakość, nie napchana nachalnymi reklamami. Jest skromnie, ale przejrzyście, szybko i klarownie, bez wodotrysków. Ciekawe miejsce dla fachowców i prawdziwych entuzjastów rolnictwa. Szefostwu, kolegom moderatorom i wszystkim użytkownikom życzę kolejnych rocznic forum i samych sukcesów w pracy i w życiu prywatnym, oraz nieustannego, dobrego i potrzebnego rozwoju. :)
Nie zawsze mów, co wiesz, ale zawsze wiedz, co mówisz - Cesarz Klaudiusz
Avatar użytkownika
sebekwolkasos
Moderator
 
Posty: 246
Obrazki: 133
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 12:56
Lokalizacja: powiat siedlecki (WSI)
Numer GG: 12604028

Re: Rocznica naszego Forum

Postprzez maksiu » Pn, 10 czerwca 2013, 20:20

DuzyGrzegorz napisał(a):Pozwolę sobie zauważyć, że bez Ciebie nie byłoby ani FPR ani jego użytkowników, a my tkwilibyśmy na forum "lemingów".
A ja pozwolę sobie zauważyć, że jednak założycielem był gonzo, w jakim stanie był gdy wpadł na ten genialny pomysł przemilczę, ale trzeba Mu oddać że trafił w dziesiątkę ;) :D
Indżoj de sajlens.
--------------------
Liczniki hektarów, sterownik ścieżek technologicznych.
Avatar użytkownika
maksiu
Administrator
 
Posty: 495
Obrazki: 163
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:18
Lokalizacja: Pleszew-Jarocin-Krotoszyn
Numer GG: 42651760

Re: Rocznica naszego Forum

Postprzez DuzyGrzegorz » Pn, 10 czerwca 2013, 21:05

Przepraszam za moje fo pa, już sobie posypałem głowę popiołem. W żadnym razie nie miałem na myśli umniejszać roli kogokolwiek, a Kolegi gonzo w szczególności. Wszystkim dziękuję za FPR! Cieszmy się jubileuszem! Jeszcze raz życzenia i pozdrowienia dla wszystkich Administratorów, Moderatorów i wszystkich tych dzięki którym mamy to wspaniałe forum! Pozdrawiam!
P.s.
Dzięki Kolego maksiu za zwrócenie uwagi.
DuzyGrzegorz
Mający coś do powiedzenia
 
Posty: 349
Dołączył(a): N, 14 października 2012, 17:20
Lokalizacja: łódzkie
Numer GG: 4941697


Powrót do Sprawy forumowe