Zmiany na forum

WAŻNE ANKIETY!!! Zajrzyj koniecznie.

Re: Zmiany na forum

Postprzez andrzej2110 » N, 25 stycznia 2015, 14:07

A może po prostu automatyczna blokada usunięcia fotki gdy jest powyżej 10 komentarzy??
Choć z drogiej strony to brak swobody decydowania autora zdjęcia czy chce aby było ono publiczne czy też nie.
A może zamiast usuwania takiej fotki to podmiana fotki na np logo FPR i wtedy komentarze pozostaną.
Avatar użytkownika
andrzej2110
Administrator
 
Posty: 597
Obrazki: 123
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:22

Re: Zmiany na forum

Postprzez Andrzej10 » N, 25 stycznia 2015, 22:18

Nie ma tu dobrego rozwiązania, zamiana na logo FPR to już wątek lekko straci element który wywołał dyskusję i do którego ona się odnosi. Fakt wolność zostanie zachwiana i ograniczona. Może ktoś wymyśli coś lepszego.
Andrzej10
Mający coś do powiedzenia
 
Posty: 197
Obrazki: 50
Dołączył(a): N, 10 czerwca 2012, 17:24
Lokalizacja: Nałęczów

Re: Zmiany na forum

Postprzez Romek6340 » Pn, 26 stycznia 2015, 09:44

gonzo napisał(a):Widzę dwa rozwiązania :
- edukację, tylko jak skłonić do przemyślanego dodawania zdjęć i nie usuwania ich "bo ktoś napisał coś, co mnie zirytowało"??

Chyba trzeba skupić się na rozwinięciu tego punktu. Wszelkie inne metody (oczywiście skuteczniejsze) zaraz sprawią, że się jakaś grupa utworzy co będzie nawoływać ograniczeniu ich praw do zdjęć.
W ramce "ogłoszeniu" nad zdjęciem mógł by się na początek pojawić zapis o przemyślane dodawanie i nieusuwanie zdjęć czy coś w tym guście.
Zapraszam sympatyków pożarnictwa,szczególnie z moich stron, do polubienia strony mojej OSP.
https://www.facebook.com/strazospbrzeziny
Avatar użytkownika
Romek6340
Mający coś do powiedzenia
 
Posty: 163
Obrazki: 56
Dołączył(a): Cz, 7 czerwca 2012, 21:49
Lokalizacja: Ryki/Lubelskie
Numer GG: 10788631

Re: Zmiany na forum

Postprzez Romek6340 » So, 7 lutego 2015, 23:00

Forum->ciągniki->Ursus
Mogły by powstać jeszcze nowe działy dotyczące "nowych" Ursusów tj. Serii H oraz innych.
Chociaż i tak sporo osób zamiast zakładać tematy w działach to pisze w ogólnym o Ursusie...
Zapraszam sympatyków pożarnictwa,szczególnie z moich stron, do polubienia strony mojej OSP.
https://www.facebook.com/strazospbrzeziny
Avatar użytkownika
Romek6340
Mający coś do powiedzenia
 
Posty: 163
Obrazki: 56
Dołączył(a): Cz, 7 czerwca 2012, 21:49
Lokalizacja: Ryki/Lubelskie
Numer GG: 10788631

Re: Zmiany na forum

Postprzez gonzo » Pn, 9 lutego 2015, 22:27

Witam, zdjąłem rangę moderatora osobom które nie znajdują czasu na monitorowanie forum.
Osoby które wspierały od samego początku dobrym słowem, pomagały w tworzeniu forum a także pomogły finansowo w utrzymaniu hostingu, chciałbym choć w niewielki sposób nobilitować poprzez rangę "Zasłużony dla forum". Jako że, są to osoby raczej wyważone, liczę w duchu na interwencję w krytycznych momentach i możliwość skorzystania z uprawnień moderatora.

Proszę też chętnych do bycia moderatorem o PW ze zgłoszeniem, proszę podejdźcie do tego racjonalnie. Trzeba mieć na to czas, jeżeli ktoś się już zgłaszał proszę przyjąć że od teraz trwa "nabór" :)
To ja uczę się od was, proszę więc o patrzenie przez pryzmat nauki na moje wypowiedzi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem Polakiem i piszę po polsku.
Avatar użytkownika
gonzo
Administrator
 
Posty: 1089
Obrazki: 249
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:13
Lokalizacja: powiat Brodnica
Numer GG: 4140280

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy forumowe