Fendt LSA - opinie

Fendt LSA - opinie

Postprzez 1994szymon » Śr, 29 sierpnia 2012, 22:16

Siema,
chcę usłyszeć opinie na temat Fendt'ów z wersji LSA. Jak wygląda spalanie na tle innych maszyn tej samej klasy, awaryjność, dostęp i cena do części. Ostatnio zauroczyłem się w jednym ciągniku znalezionym na allegro (http://otomoto.pl/fendt-311-tur-tuz-wom ... 90160.html). Cena troszke wysoka, ale nie ma się co dziwić. Maszyna w super stanie, z org. turem, przednim tuzem i womem. I tak w tej chwili mnie nie stać, ale przynajmniej mam cel na który będe składał oszczędności :) . Liczę na wasze opinie i sądzę że nie tylko mnie się one przydadzą.

Proszę wstawić nowy link, ten przestał działać.
Ostatnio edytowano Pt, 31 sierpnia 2012, 14:08 przez maksiu, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Link przestał działać.
1994szymon
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 11 sierpnia 2012, 23:12

Re: Fendt LSA - opinie

Postprzez Hubert » Cz, 7 lutego 2013, 10:13

Posiadam Fendt'a 615LSA, rok 87 przebieg blisko 35 tys mth. Pracuje codziennie w paszowozie, oraz przy mieleniu zboza (kurzu sporo-chlodnica daje rade :P, filtr czyszczony raz na tydz) w pracy w polu pracował z beczkowozem, talerzówka 4m i plugiem Kver 4skib EM-85 . Spalania nigdy nie mierzyłem w nim, ale nie jest jakies spore. Silnik raz się przytarł bo woda z chlodnicy wyciekła, szybki remoncik i dalej smiga. Sprezarka obecnie jest wstawiona od 60tki i tez elegancko smiga. Ogolnie ciagniki z seri LSA są wytrzymałe i solidne. Moge Polecic
Hubert
Zaczynający przygodę
 
Posty: 50
Obrazki: 108
Dołączył(a): Cz, 26 lipca 2012, 09:03


Powrót do Fendt