EBMiA.pl - Elementy budowy maszyn i automatyki

EBMiA.pl - Elementy budowy maszyn i automatyki

Postprzez gonzo » So, 6 kwietnia 2019, 07:02

Obrazek
Sklep www.EBMiA.pl to miejsce, które oferuje elementy do naprawy i budowy maszyn oraz automatyki. Pod tym hasłem kryje się ponad 250 000 produktów dostępnych w jednym miejscu w sieci. Miłośnicy inżynierii, mechaniki i robotyki będą zachwyceni bogatym i różnorodnym asortymentem w sklepie EBMiA, podobnie jak wszyscy miłośnicy tematyki inżynieryjnej i technicznej.

Co oferuje sklep EBMiA.pl? Na przykład części wchodzące w skład różnorodnych maszyn, między innymi łożyska, pasy klinowe, pasy zębate, koła zębate czy silniki krokowe. Do kupienia są także elementy techniki liniowej, w tym prowadnice szynowe, łożyska liniowe, tuleje ślizgowe, łańcuchy, koła łańcuchowe, śruby trapezowe i kulowe, uszczelnienia, sprzęgła itd. Asortyment sklepu obejmuje ponadto elementy automatyki przemysłowej takie jak sterowniki i silniki, serwonapędy, falowniki, sterowniki programowalne PLC, przewody i kable, a także kompletne narzędzia, w tym frezy, gwintowniki, narzynki, noże tokarskie, wiertła, oprawki narzędziowe, narzędzia pneumatyczne, tarcze ścierne i wiele innych.

Firma oferuje sprawdzone produkty znanych i cenionych na światowym rynku marek takich jak: Gates, Optibelt, Bea, Hiwin, NSK, SKF, INA, THK, Lenze, Fenes, Fanar, Pafana, Bison-Bial i innych. Asortyment sklepu to obecnie ponad 250 tysięcy elementów do maszyn, automatyki i narzędzi, w tym akcesoria CNC. Firma stale współpracuje z największymi producentami i dystrybutorami w kraju i z zagranicy, dzięki czemu sklep może błyskawicznie sprowadzać nawet bardzo nietypowe części lub wykonać gotowe elementy na specjalne zamówienie.

Cała oferta dostępna pod adresem: https://www.ebmia.pl

Kontakt:
Tel: 730 35 35 35
E-mail: handlowy@ebmia.pl
fb: https://www.facebook.com/ebmiapl/
To ja uczę się od was, proszę więc o patrzenie przez pryzmat nauki na moje wypowiedzi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem Polakiem i piszę po polsku.
Avatar użytkownika
gonzo
Administrator
 
Posty: 1089
Obrazki: 249
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:13
Lokalizacja: powiat Brodnica
Numer GG: 4140280

Powrót do Części zamienne, konstrukcyjne, eksploatacyjne