Rolmech

Rolmech

Postprzez gonzo » N, 25 maja 2014, 19:47

Przedsiębiorstwo ROLMECH funkcjonuje na Polskim rynku od 1989 roku i prowadzi działalność gospodarczą w zakresie sprzedaży ciągników i maszyn rolniczych oraz sprzętu komunalnego.
Ponad 20-letnia tradycja na rynku pozwoliła nam na wypracowanie własnych metod i stylu pracy, aby ułatwić Państwu kontakt z nami posiadamy punkty sprzedaży w Płońsku, Błoniu, Węgrowie i Winnicy oraz w Sierpcu, a już od 27.05.2014 otwarty będzie punkt w Żakowoli poprzecznej w woj. lubelskim.
Zatrudniamy około 70 wysoko wykwalifikowanych pracowników którzy są do państwa dyspozycji, dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i stabilnej pozycji na rynku możemy zaproponować naszym klientom wyjątkowo atrakcyjne warunki współpracy.
Znając doskonale sytuację polskiego rolnictwa oraz jego potrzeby nasz personel postara się sprostać wszelkim wymaganiom, aby zostać odpowiednim partnerem.
Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.rolmech.pl/
To ja uczę się od was, proszę więc o patrzenie przez pryzmat nauki na moje wypowiedzi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem Polakiem i piszę po polsku.
Avatar użytkownika
gonzo
Administrator
 
Posty: 1089
Obrazki: 249
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:13
Lokalizacja: powiat Brodnica
Numer GG: 4140280

Powrót do Maszyny rolnicze, ciągniki