Czy są planowane jakiś konkursy fotograficzne?

Zgodnie z waszymi propozycjami rozpoczynamy prowadzenie konkursów na najlepsze zdjęcie z danej kategorii
Regulamin działu
1. W dziale "Konkursy fotograficzne" umieszczane są linki do zdjęć w galerii FPR.
2. Zgłaszać można zdjęcia nie mniejsze niż 1024x500 pikseli. Zdjęcia muszą być dobrej jakości, zdjęcia niskiej jakości będą usuwane ze zgłoszeń.
3. Nie można zgłaszać swoich zdjęć. Namawianie innych do zgłaszania zdjęć jest równoznaczne z ich odrzuceniem w przypadku zgłoszenia.
4. Zgłaszane zdjęcia powinny mieć jasne, czytelne i pełne nazwy oraz opisy. Zgłoszenia niespełniające tego warunku będą odrzucane.

Czy są planowane jakiś konkursy fotograficzne?

Postprzez qazxw » Cz, 19 września 2013, 17:01

Z racji tego że na tym forum są normalni ludzie a nie jak na AF bo tam wystarczy być sławnym z jakiegoś powodu no albo mieć super maszyny i konkurs bez problemu wygrany więc można by zorganizować coś takiego. Myślę że powinniśmy zorganizować coś w stylu: Ujęcie miesiąca , Wtopa miesiąca no i Fota kwartału. Myślę że lepiej by było gdyby takie pospolite konkursy odbywały się minimum raz na 2,3 tygodnie, kwestia dogadania bo 1 tydzień to może być za krótki okres czasu i będą wybierane jakieś śmiecie za przeproszeniem ;) No i miałbym prośbę żeby te foty były aktualnie tzn nie mam nic przeciwko do wstawiania zdjęć zrobionych tak do miesiąca czasu temu ale wstawianie fotek teraz z wiosny to przegięcie :crazy: . To tyle od spamera :shh: :lol:
Ostatnio edytowano Pt, 27 września 2013, 22:07 przez sebekwolkasos, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Literówka
Avatar użytkownika
qazxw
Zaczynający przygodę
 
Posty: 52
Dołączył(a): Cz, 11 lipca 2013, 16:07
Lokalizacja: Małopolska
Numer GG: 48250882

Powrót do Konkursy fotograficzne