XIX Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - Siedlce 2012

Tutaj lądują usuwane wątki oraz posty.

XIX Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - Siedlce 2012

Postprzez sebekwolkasos » N, 2 września 2012, 22:18

XIX Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym oraz VIII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych odbędą się w dniach 8-9 września 2012 roku w Siedlcach przy ul. Jana Pawła II 6
Organizatorami imprezy są: Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział w Siedlcach, Miasto Siedlce, Powiat Siedlecki, Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o., Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka, Mazowiecki Związek Hodowców Bydła i Producentów Mleka, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 im. Kazimierza Wielkiego w Siedlcach.

Uczestnikami wystawy będą firmy handlowe i usługowe pracujące na rzecz rolnictwa, drobni wytwórcy, wystawcy zwierząt hodowlanych i gospodarskich. Zgodnie z hasłem przewodnim tego przedsięwzięcia, nawiązującym do grupowego działania – zostaną zwiedzającym zaprezentowane grupy producentów rolnych, licznie działające w regionie siedleckim.

Wystawa rolnicza w Siedlcach to również okazja by pokazać dorobek wielu pokoleń. Zwiedzający mają możliwość degustacji zdrowych i smacznych potraw regionalnych. Można też zakupić wyroby rękodzieła ludowego oraz zapoznać się z ofertą gospodarstw ekologicznych i agroturystycznych.
Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym to doskonała okazja do prezentacji osiągnięć Ziemi Siedleckiej i możliwości jej mieszkańców oraz do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów gospodarczych i zagranicznych. W minionych latach gościliśmy delegacje zagraniczne z: Włoch, Francji, Ukrainy, Niemiec i Białorusi. W czasie trwania wystawy zostanie przeprowadzonych i podsumowanych wiele konkursów ( m.in. „Najlepszy produkt ekologiczny”, „Najlepsze produkty tradycyjne Wschodniego Mazowsza”, „Piękna zagroda wizytówką wsi”, Hit XIX MDzDR). Na scenie można będzie obejrzeć występy zespołów ludowych i artystycznych.

Czy ktoś z użytkowników FPR wybiera się na te targi? Jest ktoś na forum z ok. Siedlec?
Nie zawsze mów, co wiesz, ale zawsze wiedz, co mówisz - Cesarz Klaudiusz
Avatar użytkownika
sebekwolkasos
Moderator
 
Posty: 246
Obrazki: 133
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 12:56
Lokalizacja: powiat siedlecki (WSI)
Numer GG: 12604028

Re: XIX Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - Siedlce

Postprzez zyrafa » Pn, 3 września 2012, 21:20

Ja jestem z okolic Siedlec i wybieram się na targi.
zyrafa
Zaczynający przygodę
 
Posty: 80
Obrazki: 23
Dołączył(a): Pn, 6 sierpnia 2012, 21:51

Re: XIX Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - Siedlce

Postprzez piotrek1991 » Śr, 5 września 2012, 19:47

Ja tez bede :) nie mam daleko bo tylko 30 km ;)
Avatar użytkownika
piotrek1991
Zaczynający przygodę
 
Posty: 13
Obrazki: 0
Dołączył(a): Cz, 21 czerwca 2012, 18:52
Lokalizacja: wschodnie Mazowsze


Powrót do Kosz

cron