Jaki wybrać ciągnik i jak go wyposażyć?

Porównanie ciągników rożnych marek

Jaki wybrać ciągnik i jak go wyposażyć?

Postprzez banankiler » Pn, 9 października 2017, 20:29

Witam. Panowie mam do was prośbę. Doradźcie mi jaki ciągnik o jakiej mocy i jak go wyposażyć aby pracował on w rozsiewaczu nawozów o pojemności 3t, opryskiwaczu o pojemności 4200l 21m belka, w przyczepie skorupowej 14t plus nadstawki to ok 17t pojemności, agregacie uprawowo siewnym 3m amazone adp 3000 specjal, w pługu kuhn varimaster 123 5 skib oraz w agregacie bezorkowym ciągniętym 3m unia kos premium long. Dodam że aktualnie pracuje z claas arion 640 cebis i jakos słaby jest do agregatu żeby bezorkowo siać latam z nim po polu 8 - 9km/h na głębokości pracy ok 17cm. Chodzi mi o to jakiego johana wybrać i jak go wyposażyć chcę aby był gps co ułatwi pracę a dokładniej do opryskiwacza aby każda sekcja była zamykana osobno, czy zastanawiać się nad isobusem ile wejść hydraulicznych i jakie czy elektro zawory czy zwykłe. Proszę o pomoc. zastanawiam sie dan jd 6155r ale nioe wiem czy da rade. pozdrawiam i liczę na mnóstwo odpowiedzi i doradzeń
Avatar użytkownika
banankiler
Nowicjusz
 
Posty: 8
Obrazki: 5
Dołączył(a): Cz, 23 sierpnia 2012, 21:29
Lokalizacja: Opolskie
Numer GG: 2448418

Re: Jaki wybrać ciągnik i jak go wyposażyć?

Postprzez prokop1 » Pn, 16 października 2017, 08:13

Nikt lepiej ci nie doradzi jak specjalista od ciągników. Idź do salonu, wypytaj i napisz czego się dowiedziałeś :)
prokop1
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 16 października 2017, 08:10
Lokalizacja: Toruń
Numer GG: 6190356


Powrót do Jaki ciągnik wybrać???