Protest z powodu niskich cen wieprzowiny ŁÓDŹ

Protest z powodu niskich cen wieprzowiny ŁÓDŹ

Postprzez robercik » Pt, 28 lutego 2014, 22:37

Witam. W imieniu mojego kolegi chciałbym ogłosić:

Z powodu niskich cen wieprzowiny spowodowanej tym iż wykryto u 2 dzików wirusa (ASF) Afrykański pomór świń organizowany jest protest rolników który odbędzie sie 6 marca (czwartek) protest organizowany jest w Łodzi, rozpoczyna sie o godzinie 11.30 wymarszem z pod Katedry pod Urząd Wojewódzki gdzie o godzinie 12.00 będą wręczone postulaty. Protest jest organizowany przez rolników z powiatu piotrkowskiego którzy to założyli Komitet Protestacyjny Rolników Ziemi Piotrkowskiej Który stoi na czele Protestu. Kontakt do organizatorów można uzyskać prze Izbę Rolniczą w Piotrkowie Tryb. Wszystkich zainteresowanych oraz chcących wesprzeć rolników zapraszamy do wzięcia udziału w proteście.

Pozdrawiam

Kamil Gajda

tel. 691384922
gajdakamil@wp.pl
Avatar użytkownika
robercik
Zaczynający przygodę
 
Posty: 43
Obrazki: 153
Dołączył(a): Cz, 29 listopada 2012, 21:53

Re: Protest z powodu niskich cen wieprzowiny ŁÓDŹ

Postprzez DuzyGrzegorz » Pn, 3 marca 2014, 08:39

Byłem na proteście rolników w środę 26 lutego przed Urzędem Wojewódzkim w Łodzi i jakoś Izb Rolniczych nie widziałem. Za wyjątkiem Izb były wszystkie organizacje rolnicze. Pozdrawiam!
DuzyGrzegorz
Mający coś do powiedzenia
 
Posty: 349
Dołączył(a): N, 14 października 2012, 17:20
Lokalizacja: łódzkie
Numer GG: 4941697

Re: Protest z powodu niskich cen wieprzowiny ŁÓDŹ

Postprzez KRZYSZTOF123456 » Pt, 13 lutego 2015, 23:53

Witam. nie wiem czy wiecie ale niemiecki rolnik z tej samej Unii Europejskiej dostają około 500 euro dopłaty do 1 szt lochy w gospodarstwie , wiem to od lekarza wet. jak ktoś może prosze sprawdzić czy to prawda, bo jeśli tak to nigdy nie zwiększymy pogłowia lecz odwrotnie oni wytrzymają te spadki cen a nas nie będzie, wykupią nas i tyle . proszę o sprawdzenie tego może ktoś ma trochę znajomych za granicą by to sprawdzić.
KRZYSZTOF123456
Zaczynający przygodę
 
Posty: 12
Dołączył(a): So, 3 stycznia 2015, 21:10
Lokalizacja: SZTUM


Powrót do Targi, wystawy, imprezy rolnicze

cron