Kwalifikacje rolnicze - studia podyplomowe

Wasze szkoły, uczelnie.

Kwalifikacje rolnicze - studia podyplomowe

Postprzez ITP2016 » Śr, 8 maja 2019, 18:17

Zapraszamy na studia podyplomowe w zakresie rolnictwa dla osób, które ukończyły studia na kierunkach nierolniczych (licencjackie, inżynierskie, magisterskie), organizowane przez Instytut Technologiczno-Przyrodniczy w Falentach wspólnie z Instytutem Edukacji Europejskiej w Warszawie.
Świadectwo ukończenia przedmiotowych studiów jest dowodem potwierdzającym posiadanie kwalifikacji rolniczych, o których mowa w art. 6 ust. 2 pkt. 2 lit. c Ustawy z dnia 11 kwietnia 2003 r. o kształtowaniu ustroju rolnego (z późń. zm), niezbędnych do zakupu ziemi rolnej lub pozyskiwania dotacji ze środków Unii Europejskiej.

Studia podyplomowe są prowadzone zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 17 stycznia 2012 roku w sprawie kwalifikacji rolniczych posiadanych przez osoby wykonujące działalność rolniczą oraz Ustawą z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.

Realizacja studiów przebiega w systemie zaocznym (sobota – niedziela), spotkania stacjonarne odbywają się średnio raz w miesiącu (modułami 16 godzinnymi) natomiast pomiędzy zajęciami słuchacze otrzymują dostęp do materiałów e-learningowych umieszczonych na platformie Instytutu Edukacji Europejskiej.

Termin rozpoczęcia nowej edycji studiów: 19.05.2019. W okresie wakacji (lipiec-sierpień) zajęcia stacjonarne nie będą organizowane. W zamian za to, nasi studenci otrzymają dostęp do platformy e-learningowej, na której udostępniane będą materiały do nauki.

Dodatkowe informacje i zapisy:
https://sedpol.com.pl/studia-podyplomowe-rolnictwo/
ITP2016
Nowicjusz
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pt, 22 kwietnia 2016, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

Powrót do Nauka i szkolnictwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość