Wasze zdrowie

Wasze zdrowie

Postprzez Fizjoterapeutka » Wt, 22 kwietnia 2014, 12:05

Witam,
Jestem studentką Fizjoterapii na uczelni WSEiT w Poznaniu, piszę pracę licencjacką na temat czynników ryzyka zespołu przeciążeniowego kręgosłupa w odcinku lędźwiowym u Rolników Wielkopolskich.
W związku z powyższym proszę chętne osoby o wypełnienie anonimowej ankiety badawczej.
Aby nie skończyło się na jednostronnej korzyści, po napisaniu pracy wstawię moje wyniki aby zainteresowane osoby mogły zapoznać się z wynikami problemu jaki badam.
Ankieta jest w formie PDF (miałam problemy z załączeniem w innym formacie), a oprócz tego dołączam plik w którym należy zaznaczyć odpowiedzi. Uzupełniony plik "Tabela do odpowiedzi" proszę o przesłanie we wiadomości prywatnej na adres alkaok.170@gmail.com
Załączniki
Tabela do odpowiedzi.xlsx
(11.07 KiB) Pobrane 318 razy
Scan10001.PDF
(402.03 KiB) Pobrane 337 razy
Fizjoterapeutka
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 22 kwietnia 2014, 09:47
Lokalizacja: Koło

Re: Wasze zdrowie

Postprzez gonzo » Wt, 22 kwietnia 2014, 20:58

Same tu leniuchy więc jeżeli chcesz koleżanko uzyskać odpowiedzi musisz przygotować coś przy użyciu jakiejś strony umożliwiającej tworzenie ankiet online :)
To ja uczę się od was, proszę więc o patrzenie przez pryzmat nauki na moje wypowiedzi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem Polakiem i piszę po polsku.
Avatar użytkownika
gonzo
Administrator
 
Posty: 1089
Obrazki: 249
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:13
Lokalizacja: powiat Brodnica
Numer GG: 4140280

Re: Wasze zdrowie

Postprzez Fizjoterapeutka » Śr, 23 kwietnia 2014, 12:43

Dzięki za radę, ale nie wiem czy starczy mi czasu na coś takiego :/
Fizjoterapeutka
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 22 kwietnia 2014, 09:47
Lokalizacja: Koło


Powrót do Inne tematy związane z tym działem