Niezależna TV sta

Rolnik też człowiek ;) jakoś mieszkać musi, wasze problemy oraz ich rozwiązania.

Niezależna TV sta

Postprzez rafalk » So, 22 kwietnia 2017, 13:08

Witam serdecznie,

wbrew tematowi, nie chodzi mi o merytoryczną część telewizji i nie będzie tu ani krzty polityki :) Chodzi mi o to, że chciałbym uniezależnić się cyfrowych platform TV i zastąpić to zwykłą tv satelitarną, jaka była u nas popularna w latach 90 (nie wiem czy dalej jest - chyba nie). Zwykłej anteny nie chcę stawiać, bo przyznam że zasięg mam raczej z tych średnich. I teraz pytanie do Was - czy ktoś coś takiego przechodził i może mniej więcej powiedzieć jak duży jest to koszt (na szczęście jednorazowy) i czy spadek jakości nie jest jednak zbyt duży? Tak jak napisałem - ostatni raz chyba z 20 lat temu korzystałem z takiej telewizji :D szukam trochę po necie i wszystkie składniki nie są jakieś super drogie, np. https://www.eltrox.pl/tv-i-multimedia/telewizja-satelitarna.html - pamiętać należy, że to koszt jednorazowy, więc myślę, że w perspektywie 2-3 lat będę już do przodu. I tak nie oglądam nawet części z 209329302 kanałów, które mam w cyfrze plus czy jak to się teraz nazywa, że szkoda zachodu...

ktoś ma jakieś dobre doświadczenia (lub złe nawet?)
rafalk
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): Wt, 23 czerwca 2015, 23:12
Lokalizacja: Mazowieckie

Powrót do Dom rolnika