DORADCA TECHNICZO - HANDLOWY

DORADCA TECHNICZO - HANDLOWY

Postprzez EklektikaHR » Cz, 10 września 2015, 12:56

Eklektika Learning&Business Solutions od 10 lat wspiera swoich Klientów w zakresie doradztwa personalnego i szkoleń biznesowych. Nr certyfikatu KRAZ: 12340

Dla naszego Klienta, producenta nawozów, poszukujemy mobilnego Doradcy Techniczno - Handlowego.
Zakres poszukiwań: woj. śląskie, dolnośląskie, opolskie, zachodniopomorskie (podległy region doradcy to jedno z tych województw)

Wymagania:
- doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży do gospodarstw rolnych;
- mile widziane wykształcenie rolnicze

Zakres obowiązków:
- rozwój sprzedaży na podległym obszarze działania;
- doradztwo w zakresie nawożenia.

Oferta:
- umowa o pracę (pakiet medyczny);
- atrakcyjne stałe, comiesięczne wynagrodzenie + prowizja od sprzedaży;
- samochód służbowy, laptop, telefon;
- szkolenia;
- praca w trybie home office.


Osoby zainteresowane ofertą, proszone są o przesyłanie CV z poniższą klauzulą na adres: alicja.napiorkowska@hr.eklektika.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Eklektika HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Filtrowa 68/42, kod 02-055, będącą agencją zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 12340, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.). W tym celu, zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Eklektika HR Sp. z o.o. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.
EklektikaHR
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 10 września 2015, 12:36
Lokalizacja: Warszawa

Powrót do Praca