Sprzedaż ziemniaka do firmy SOLAN oraz opinie na jej temat

Fryty, pyry, kartofle, bulwy, grule i inne z rodziny Solanum tuberosum

Sprzedaż ziemniaka do firmy SOLAN oraz opinie na jej temat

Postprzez GRW » Cz, 2 stycznia 2014, 16:46

Witam,
Jak w temacie, chciałbym uzyskać informacje na temat współpracy z firmą Solan która skupuje ziemniak o podwyższonej skrobi. Mianowicie chciałbym wiedzieć jak wygląda współpraca na przestrzeni ostatnich lat? Wiem, że na forum pojawił się temat, że firma ta nie wypłacała pieniędzy za rok 2008 stąd moje pytanie jak to wygląda na dzień dzisiejszy? Chciałbym też wiedzieć czy podpisują nowe umowy czy bazują na już zawartych? Poza tym chciałbym uzyskać ogólne informacje jak wygląda współpraca z tą firmą (kontakt z klientem, dostawy, jak klasyfikują zanieczyszczenia, długość kampanii, czy mają jakieś dodatkowe wymagania co do ziemniaka)?


Wiem, że temat firmy Solan był poruszany ale tylko w sensie niewypłacania należności, a ja chciałbym dać możliwość wypowiedzenia się wszystkim którzy mieli bądź mają styczność z ową firmą, chciałbym poznać opinię dostawców i wiedzieć jak wygląda w praktyce współpraca z tą firmą.

Proszę o wypowiedzi i opinie
Pozdrawiam
GRW
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 13 lutego 2013, 14:50

Re: Sprzedaż ziemniaka do firmy SOLAN oraz opinie na jej temat

Postprzez KAMIL41 » So, 4 stycznia 2014, 14:29

Firma jak najbardziej OK, odstawiamy wspólnie z ojcem do nich ziemniaki, podejście uczciwe, nie ma kręcenia na wadze i próba też ok
podpisuja umowy, jeśli maja braki to oczywiscie bez umowy tez odbieraja
z wypłacalnością jak narazie nie było problemów, wszystko jak na umowie
KAMIL41
Nowicjusz
 
Posty: 2
Obrazki: 17
Dołączył(a): So, 8 września 2012, 22:57

Re: Sprzedaż ziemniaka do firmy SOLAN oraz opinie na jej temat

Postprzez malakoza » Pt, 27 marca 2015, 13:11

Troszkę dziwne że firmę reklamują osoby posiadające mało postów.
malakoza
Nowicjusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): Śr, 25 marca 2015, 19:42
Lokalizacja: Konin


Powrót do Ziemniaki