Waga elektroniczna

Waga elektroniczna

Postprzez janurz maj » Pn, 14 lipca 2014, 00:12

Witam forumowiczów. Chciałbym się Was zapytać o zdanie: jaką wagę elektroniczną polecacie na gospodarstwo ? Głównie będzie ona służyć do ważenia worków. Znalazłem coś takiego http://allegro.pl/waga-magazynowa-platf ... 49630.html , lecz nie wiem czy jest to warte uwagi. Zależy mi na solidnej wadze na lata, tak aby wskazywała prawidłową wagę i oczywiście w rozsądnej cenie (nie niskiej bo jednak chińskiego szmelcu po prostu nie chce).
Avatar użytkownika
janurz maj
Zaczynający przygodę
 
Posty: 16
Obrazki: 13
Dołączył(a): Pn, 15 kwietnia 2013, 22:25
Lokalizacja: okolice Kutna

Re: Waga elektroniczna

Postprzez godziu89 » Wt, 15 lipca 2014, 08:02

Mogę sie mylić ale ta waga troche pachnie chińszczyzną :p ale pomimo tego polecam Ci ją mam tego typu wage (inny sterownik) już od 4-5 lat waga przeważyła sporą ilość kg i niema różnicy w wadze porównując z innymi wagami, Jedyne na co warto zwracać uwage to trybki plastikowe przy ustawianiu kąta nachylenia wyświetlacza u mnie po kilka ustawieniach się po prostu pourywały !! a od zeszłego roku mam wrażenie że bateria trzyma troszeczke krócej niż po inne lata, ale mimo to pomimo tandetnego wyglądu jest dosć trwała i solidna
Avatar użytkownika
godziu89
Mający coś do powiedzenia
 
Posty: 194
Obrazki: 145
Dołączył(a): Pn, 14 stycznia 2013, 13:26
Lokalizacja: Podkarpacie
Numer GG: 47537673

Re: Waga elektroniczna

Postprzez deer » Wt, 15 lipca 2014, 15:52

Jeżeli ci zależy na wadze elektronicznej na lata, to raczej nie ten poziom cen. Tej wagi z twojego linku nie możesz używać do rozliczeń handlowych bo jak trafisz na upierdliwego klienta to może cię nieźle udupić - nie ma legalizacji i nie ma możliwości jej zalegalizowania. Ceny wag elektronicznych platformowych, ok 150kg, jako takiej jakości i z legalizacją to od 700 zł wzwyż.
http://allegro.pl/legalizowana-waga-pla ... 01066.html
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Kupię żuka PickUp-a
Avatar użytkownika
deer
Zasłużony dla forum
 
Posty: 115
Obrazki: 149
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 17:56

Re: Waga elektroniczna

Postprzez lukaczmarek » Wt, 15 lipca 2014, 20:43

janurz maj napisał(a):w rozsądnej cenie (nie niskiej bo jednak chińskiego szmelcu po prostu nie chce).


Przecież waga którą podałeś w linku to właśnie najtańsze chińskie badziewie więc zdecyduj się co chcesz.
Dobra waga elektroniczna kosztuje około 800 zł.
Taka jak podałeś w linku jest jak się trafi, jedna mi wytrzymała rok, druga już 3 rok trzyma.
Avatar użytkownika
lukaczmarek
Administrator
 
Posty: 642
Obrazki: 321
Dołączył(a): Pt, 8 czerwca 2012, 17:24
Lokalizacja: Łowickie
Numer GG: 7980618

Re: Waga elektroniczna

Postprzez kris19911 » Wt, 15 lipca 2014, 21:03

Zależy czego kto szuka.
Sam posiadam wagę chińską tylko z ważeniem w zakresie do 100 kg i tak jak @godziu wspomniał poza mocowaniem wyświetlacza nie ma z nią problemów, a dokładność jej jest taka sama jak tej z legalizacją, jednak zwracając uwagę na to co napisał @deer to waga, którą zaproponowałeś służy do ważenia tylko dla własnej informacji.
kris19911
Mający coś do powiedzenia
 
Posty: 138
Obrazki: 284
Dołączył(a): Cz, 7 czerwca 2012, 23:53
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Małopolskie
Numer GG: 7841694

Re: Waga elektroniczna

Postprzez janurz maj » Śr, 16 lipca 2014, 21:32

Waga ma jedynie mi służyć do własnego użytku, legalizacja jest zbędna. @lukaczmarek skoro ta waga co podałem w linku to chińskie badziewie to czemu taką kupiłeś ? Zależy mi na wadze, która bedzie prawidłowo wskazywać kilogramy i tyle, żadnych bajerów.
Avatar użytkownika
janurz maj
Zaczynający przygodę
 
Posty: 16
Obrazki: 13
Dołączył(a): Pn, 15 kwietnia 2013, 22:25
Lokalizacja: okolice Kutna

Re: Waga elektroniczna

Postprzez bobek » Cz, 17 lipca 2014, 08:11

Kup wage z Radwagu z radomia i bedziesz mial solidna wage.

Co do chinskosci wiekszosc wag ma chinskie sensory kwestia tylko solidnosci konstrukcji ramki i platformy.

My mamy wage platformowa polskiej produkcji na chinskich sensorach i panelu z radwagu a konstrukcje spawaja w Ciechanowie.
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.
Avatar użytkownika
bobek
Kierownik PGR
 
Posty: 699
Obrazki: 244
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 18:25
Lokalizacja: Centrum Wszechświata

Re: Waga elektroniczna

Postprzez lukaczmarek » Cz, 17 lipca 2014, 15:26

janurz maj napisał(a):Waga ma jedynie mi służyć do własnego użytku, legalizacja jest zbędna. @lukaczmarek skoro ta waga co podałem w linku to chińskie badziewie to czemu taką kupiłeś ? Zależy mi na wadze, która bedzie prawidłowo wskazywać kilogramy i tyle, żadnych bajerów.


Kupiłem taką bo taka mi wystarczy, nawet jak trzeba ją wymieniać co 2 lata to i tak się opłaca jak dla mnie. Ogólnie do zwykłego domowego użytku może być.
Avatar użytkownika
lukaczmarek
Administrator
 
Posty: 642
Obrazki: 321
Dołączył(a): Pt, 8 czerwca 2012, 17:24
Lokalizacja: Łowickie
Numer GG: 7980618

Re: Waga elektroniczna

Postprzez Piotr75 » Wt, 4 listopada 2014, 10:34

cześć
jeśli by ktoś jeszcze szukał wagi elektronicznej to ja od lat w firmie korzystam z wag kpz
co prawda do najtańszych nie należa ale przynajmniej nie trzeba co roku martwić się o zakup nowej :) no i można kupić już zalegalizowaną.
jest dobry kontakt, co dla mnie jest ważne, nigdy jeszcze nie było z nimi problemów, przynajmniej w moim przypadku ;)
tutaj macie linka: http://www.kpzwagi.pl/
Piotr75
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 4 listopada 2014, 10:24
Lokalizacja: Luboń

Re: Waga elektroniczna

Postprzez Włodek » Pt, 3 lipca 2015, 13:11

Jeśli chodzi o wagi specjalistyczne, to do mojego gospodarstwa zamawiałem ze sklepu Wagi Wielkopolska. Mają bardzo szeroki wybór dobro jakościowych produktów - nie jakaś chińszczyzna. Ceny jak na tę jakość też są bardzo korzystne. Zajrzyj koniecznie!
Włodek
FIRMA
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 3 lipca 2015, 07:11
Lokalizacja: Augustów

Re: Waga elektroniczna

Postprzez Miron21 » Pt, 25 września 2015, 09:53

Włodek, a z Wagi wielkopolska co brałeś? Bo pytanie było o wagi do gospodarstwa, ale może z jakimiś innymi miałeś styczność.
Miron21
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 25 września 2015, 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: Waga elektroniczna

Postprzez gonzo » So, 26 września 2015, 07:26

On je sprzedaje a nie użytkuje...
To ja uczę się od was, proszę więc o patrzenie przez pryzmat nauki na moje wypowiedzi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem Polakiem i piszę po polsku.
Avatar użytkownika
gonzo
Administrator
 
Posty: 1089
Obrazki: 249
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:13
Lokalizacja: powiat Brodnica
Numer GG: 4140280

Re: Waga elektroniczna

Postprzez LowRider » N, 27 września 2015, 19:53

Włodek napisał(a):Jeśli chodzi o wagi specjalistyczne, to do mojego gospodarstwa zamawiałem ze sklepu Wagi Wielkopolska. Mają bardzo szeroki wybór dobro jakościowych produktów - nie jakaś chińszczyzna. Ceny jak na tę jakość też są bardzo korzystne. Zajrzyj koniecznie!


chińszczyzna nie jest zła, bo jest kilkukrotnie tańsza :D
LowRider
Zaczynający przygodę
 
Posty: 77
Obrazki: 4
Dołączył(a): Cz, 7 czerwca 2012, 19:31

Re: Waga elektroniczna

Postprzez bobek » Pn, 28 września 2015, 09:19

Wiekszosc polskich firm co robi wagi kladzie chinskie sensory zreszta nawet jezeli jest to jakas znana marka to i tak produkcja jest w azji wiec nie widze problemu. :) przy wagach chinskich problem stanowi solidnosc platformy i jej nosnosc.
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.
Avatar użytkownika
bobek
Kierownik PGR
 
Posty: 699
Obrazki: 244
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 18:25
Lokalizacja: Centrum Wszechświata

Re: Waga elektroniczna

Postprzez Ross » Wt, 29 marca 2016, 10:43

wagi elektroniczne to już nie jest to i raczej jest to zakup na kilka lat. :/ u mnie mam starą przesuwaną wagę przemysłową i swoją pracę nadal dokładnie robi :)
Ross
Zaczynający przygodę
 
Posty: 10
Dołączył(a): Śr, 16 marca 2016, 19:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Waga elektroniczna

Postprzez maria56 » Pn, 6 sierpnia 2018, 15:55

Lepiej kupić jakąś dobrą wagę elektryczną, aby nie kupować znów za jakiś czas. Warto szukać promocyjnych ofert bo ich na rynku naprawdę jest od groma na pewno znajdziesz coś fajnego.
Avatar użytkownika
maria56
Zaczynający przygodę
 
Posty: 11
Dołączył(a): Cz, 2 sierpnia 2018, 15:49
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Pozostałe