Prasa zmiennokomorowa do 80 tys. zł.

Prasa zmiennokomorowa do 80 tys. zł.

Postprzez murzyn47 » Pt, 4 marca 2016, 20:22

Witam
Poszukuję używanej prasy zmiennokomorowej do 80 tys zł. Musi mieć rotor i noże do ciągnika 110 koni. Rocznie robię 600 bel sianokiszonki i około 1000 słomy. Co polecacie??
murzyn47
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 4 marca 2016, 19:56
Lokalizacja: Białystok

Re: Zmiennokomorowa do 80 tys

Postprzez gonzo » So, 5 marca 2016, 08:14

Za około 80 netto jest nowa prasa MF na podzespołach Ferabolli. Nie żebym był fanem marki bo malowanie słabe i buble też robią. Kolega kupił tę maszynę robi trochę usług, w 3 lata już około 16 tyś bel zrobił i wymienił jedną spinkę. Na swoje potrzeby chyba wytrzyma, tyle że miał z pierwszych egzemplarzy, jeżeli nie zaczęli jej "optymalizować" to powinno być ok dalej, tylko jak to sprawdzić... Sam ją wpisuję we wniosek na najbliższy nabór w PROW, robił mi nią sianokiszonkę i słomę i efekt mi się podoba, rdzeń w słomie miękki i nie pleśnieje jak po mojej starej pasówce z twardym rdzeniem. Jak siatka szeroka to nawet na boki nawinęła dość poprawnie. Z maszyn "zagramanicznych" w tych pieniądzach kupisz każdą tylko przebieg niewiadomy bo cofają tak samo jak liczniki w ciągnikach. Mam już jedną używaną pasówkę, drogi serwis, kolejna prasa miała być stałokomorowa z tego powodu.
To ja uczę się od was, proszę więc o patrzenie przez pryzmat nauki na moje wypowiedzi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem Polakiem i piszę po polsku.
Avatar użytkownika
gonzo
Administrator
 
Posty: 1089
Obrazki: 249
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:13
Lokalizacja: powiat Brodnica
Numer GG: 4140280


Powrót do Prasy