Wybór opryskiwacza. Kuhn vs Gaspardo vs Agrio

Wybór opryskiwacza. Kuhn vs Gaspardo vs Agrio

Postprzez Pawel97 » Wt, 6 kwietnia 2021, 21:21

Panowie, zbliżam się do zakupu opryskiwacza, potrzebuję praktycznych porad co wybrać.
W co warto doposażyć opryskiwacz, co rzeczywiście się przyda a nie będzie tylko bajerem i podbijaniem ceny?
Belka zawieszona na równoległoboku czy sankach?
Jako że budżet nie jest mega duży to głownie ograniczam się do Agrio Puma 3021, Gaspardo Campo P 32, Kuhn Lexis 3000.
Kuhn to najdroższa opcja, ale wydaje się być też najbardziej dopracowany, ale w budżecie jaki mam na to przeznaczony musi być bez GPS.
Gaspardo całkiem fajny, tylko na temat tego brak rzetelnych opinii, - jak dla mnie to że jest na komputerze bravo a nie muller.
Agrio Puma najbardziej budżetowy, tylko trochę jak spod siekiery, agrio mogę doposażyć praktycznie na maksa w budżecie jaki posiadam. Pytanie czy puma skoro jest robiona tylko na Polski rynek nie jest jakimś niewypałem?
Avatar użytkownika
Pawel97
Nowicjusz
 
Posty: 7
Obrazki: 9
Dołączył(a): Pn, 30 lipca 2012, 13:00

Re: Wybór opryskiwacza. Kuhn vs Gaspardo vs Agrio

Postprzez gonzo » N, 11 kwietnia 2021, 08:48

Puma jest chyba robiona w PL albo tylko na PL i tak jak napisałeś jest trochę spod siekiery na stronie Agrio jej nie widziałem. Mam innej marki opryskiwacz ale na komputerze Muller, jestem dość zadowolony tyle że mam mały monitor touch i trochę smutno że albo ekran maszyny albo nawigacji, co do budżetu i GPS, to rozważyłbym jego dołożenie. Naprawdę pracuje się zupełnie inaczej kiedy GPS pilnuje opryskanego obszaru, koniec z przypaleniami i nakładkami. Co do masztu jedni wolą sanki inni równoległobok, mam to drugie i uważam że też ma wady. Dobrze wykonane sanki też długo posłużą a są prostsze.
To ja uczę się od was, proszę więc o patrzenie przez pryzmat nauki na moje wypowiedzi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem Polakiem i piszę po polsku.
Avatar użytkownika
gonzo
Administrator
 
Posty: 1089
Obrazki: 249
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:13
Lokalizacja: powiat Brodnica
Numer GG: 4140280


Powrót do Opryskiwacze