staltech uh pomocy

staltech uh pomocy

Postprzez danimat19 » Wt, 15 listopada 2016, 19:33

Witam posiadam wymienioną maszynę 560mm talerz 600mm wał rurowy bez wózka, problem polega na tym iż maszyna faluje potrafi zacząć tak skakać że w kabinie nie idzie wysiedzieć, lecz mamy na nią pewien patent podtrzymujemy ją na ehr lecz i tak nie daje to 100% efektu, dodam też że kolega posiada taką samą na wózku i problem jest taki sam i nie wiadomo co z tym zrobić? Sam producent ma pojęcia jak sobie z tym poradzić. Z góry dziękuję za pomoc ;)
danimat19
Nowicjusz
 
Posty: 1
Obrazki: 19
Dołączył(a): Pn, 25 czerwca 2012, 07:15

Re: staltech uh pomocy

Postprzez bobek » Śr, 16 listopada 2016, 12:06

Zmiana prędkości jazdy nie pomaga?
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.
Avatar użytkownika
bobek
Kierownik PGR
 
Posty: 699
Obrazki: 244
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 18:25
Lokalizacja: Centrum Wszechświata

Re: staltech uh pomocy

Postprzez gonzo » Śr, 16 listopada 2016, 17:39

Przy jakiej prędkości się to dzieje ? Posiadam kompaktówkę innego polskiego producenta i czasami też tak ma ale zmniejszenie prędkości lub przyspieszenie pomaga. Dużo zależy też uprawianej powierzchni na twardym podłożu częściej się to dzieje, zabezpieczenie talerzy gumowe wałki.
To ja uczę się od was, proszę więc o patrzenie przez pryzmat nauki na moje wypowiedzi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem Polakiem i piszę po polsku.
Avatar użytkownika
gonzo
Administrator
 
Posty: 1089
Obrazki: 249
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:13
Lokalizacja: powiat Brodnica
Numer GG: 4140280

Re: staltech uh pomocy

Postprzez Kobys » Pn, 23 stycznia 2017, 22:34

Znam ten ból, trzeba zwalniać zaraz jak zacznie a dzieje się tak na piochu, teraz jest jakaś akcja że wystawiają koła przed wał i niby to pomaga ale to w uhex a czy w starszych uh tak robią to nie wiem sam będę dzwonił bo chciałbym takie coś mieć, wtedy jest hydrauliczna reg. Głębokości. :)
Avatar użytkownika
Kobys
Opiekun profilu FB
 
Posty: 132
Obrazki: 62
Dołączył(a): Pn, 24 marca 2014, 22:48
Lokalizacja: Żuławy
Numer GG: 51496701


Powrót do Agregaty uprawowe