AMJ Agro

AMJ Agro

Postprzez Dionis » Cz, 30 października 2014, 18:56

Jak w temacie

Kojarzy ktoś agregaty AMJ Agro? W necie widze bardzo dużo pozytywów, wszyscy pisza, że solidna firma, itd. Natomiast do praktyka miałbym kilka pytań. Więc jak ktoś użytkuje to poproszę o ujawnienie się. Będę wdzięczny za wszelkie opinie.
Dionis
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): Cz, 30 października 2014, 18:04
Lokalizacja: Łódzkie

Re: AMJ Agro

Postprzez Julita74 » Pt, 28 listopada 2014, 23:02

My mamy. Atosa dokładnie. Bardzo solidny sprzęt i przede wszystkim uczciwa firma z normalnym podejściem. Jak masz konkretne pytania to napisz priv albo tu, o większych szczegółach pewnie mąż by mógł powiedzieć.
Avatar użytkownika
Julita74
Nowicjusz
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn, 24 listopada 2014, 13:15
Lokalizacja: okolice Łodzi

Re: AMJ Agro

Postprzez Dionis » So, 29 listopada 2014, 19:19

Wszystko - głównie jakość, cena, trwałość. Jak tam podpytasz ślubnego to będę wdzięczny. :)
Dionis
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): Cz, 30 października 2014, 18:04
Lokalizacja: Łódzkie

Re: AMJ Agro

Postprzez Julita74 » So, 29 listopada 2014, 20:59

No to tak - cytując męża - jakościowo, jeśli chodzi o podzespoły, itp - górna półka. Z samej budowy, osprzętu - jest hydropack. Talerze mają gumową amortyzację, ja na mechanice sięnie znam ale to chyab dobrze... Co do cen, warunków współpracy - to jest nasza lokalna łódzka firma, da radę się z nimi dogadać. Tyle na szybko, bo mężu już zaległ spać :)
Avatar użytkownika
Julita74
Nowicjusz
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn, 24 listopada 2014, 13:15
Lokalizacja: okolice Łodzi

Re: AMJ Agro

Postprzez MarekWu » Pn, 23 lutego 2015, 20:25

@Dionis – krótka piłka jak nie masz super twardej gleby to spokojnie możesz brać ten sprzęt. Ja kupowałem trochę w ciemno, nie było zbyt wielu opinii w internecie, mało kto kojarzył tego producenta ale praktyka zweryfikowała ten agregat na plus.
MarekWu
Nowicjusz
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr, 11 lutego 2015, 22:30
Lokalizacja: łódzkie


Powrót do Agregaty uprawowe