Siej miesiąc wczesniej, nie trzymaj miesiąc zaoranego pola, nie przesuszaj gleby talerzówką, kup kwalifikat, to tyle na początek i za rok będzie lepiej.
Kapusta podlaska ma się o wiele lepiej, mimo wczesniejszego siewu (chodz u nas za późny i tak był)
TheBociek1996 napisał(a):nie wiem czy ja źle widzę, ale ten bardzo mały - zielony (nie wiem czy to chwast czy rzepak) wygląda lepiej od tego większego - białego?
Jesteś tak bardzo zadufany w swą okolicą którą postrzegasz jako cała lubelszczyzna że nie dostrzegasz tego, że 10km od Lublina w drugą stronę są zielone rzepaki nie gorsze od tych co podlasiaki mają.
Nie mścijcie się za dużo na @silva tymi rewanżowymi wróżbami. Zamknie się chłopak w sobie i kobieta nie będzie miała z niego pożytku
To ja uczę się od was, proszę więc o patrzenie przez pryzmat nauki na moje wypowiedzi. --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Jestem Polakiem i piszę po polsku.