Przejdź do zawartości
Pszenica Kask
przez dyziol28 » Śr, 24 czerwca 2026, 22:49
przez rafal » Cz, 25 czerwca 2026, 09:05
dyziol28 napisał(a):Nie za późno na T3?? Spadło coś wody u Ciebie ostatnio? Bo u mnie stronami poszły burze a mnie minęło i cały 1mm spadł
przez dyziol28 » Cz, 25 czerwca 2026, 17:34
przez rafal » Pt, 26 czerwca 2026, 10:15
przez dyziol28 » Pt, 26 czerwca 2026, 19:53
Powrót do Pszenica