Pallas t3

Pallas t3


Śr, 24 czerwca 2026, 06:42
182
rafal
Zaczynający przygodę
 
Posty: 28
Obrazki: 729
Dołączył(a): N, 24 czerwca 2012, 14:20
Lokalizacja: Jura

Opis obrazka

Metkonazol,cyperkill - miało nie być T3 w warunki na rozwój grzybków eleganckie.

Komentarz przez dyziol28 » Śr, 24 czerwca 2026, 22:49

Nie za późno na T3?? Spadło coś wody u Ciebie ostatnio? Bo u mnie stronami poszły burze a mnie minęło i cały 1mm spadł :(
dyziol28
Zaczynający przygodę
 
Posty: 17
Obrazki: 277
Dołączył(a): Śr, 18 maja 2016, 18:39
Lokalizacja: Jędrzejów;Świętokrzyskie

Komentarz przez rafal » Cz, 25 czerwca 2026, 09:05

dyziol28 napisał(a):Nie za późno na T3?? Spadło coś wody u Ciebie ostatnio? Bo u mnie stronami poszły burze a mnie minęło i cały 1mm spadł :(


Spadło przez tydzień w kilku opadach około 30l/M2 , dlatego też padła decyzja o T3, gdyby nie ten deszcz to bym nie pryskał.
rafal
Zaczynający przygodę
 
Posty: 28
Obrazki: 729
Dołączył(a): N, 24 czerwca 2012, 14:20
Lokalizacja: Jura

Komentarz przez dyziol28 » Cz, 25 czerwca 2026, 17:34

Pierwszy sezon masz chyba Pallasa?? A jak z okresem karencji?
dyziol28
Zaczynający przygodę
 
Posty: 17
Obrazki: 277
Dołączył(a): Śr, 18 maja 2016, 18:39
Lokalizacja: Jędrzejów;Świętokrzyskie

Komentarz przez rafal » Pt, 26 czerwca 2026, 10:15

Pszenica ozima 35 dni. Do 28.07 - myślę, że wcześniej się nie skosi.
Jęczmień to dochodzi w oczach.

Pallas 1 rok, na tą chwilę landrich i chevignon ladniejszy
rafal
Zaczynający przygodę
 
Posty: 28
Obrazki: 729
Dołączył(a): N, 24 czerwca 2012, 14:20
Lokalizacja: Jura

Komentarz przez dyziol28 » Pt, 26 czerwca 2026, 19:53

Zobaczysz jak skosisz zważywszy i spr parametry ;)
dyziol28
Zaczynający przygodę
 
Posty: 17
Obrazki: 277
Dołączył(a): Śr, 18 maja 2016, 18:39
Lokalizacja: Jędrzejów;Świętokrzyskie

Powrót do Pszenica