Produkty firmy Sano

Produkty firmy Sano

Postprzez Adam 334 » Pt, 15 sierpnia 2014, 19:41

Witam,
Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z użytkowników forum używa produktów tejże firmy w żywieniu swoich opasów lub cieląt? Pasze dla krów nie interesują mnie w tej chwili ;) (niewspominając o paszach dla trzody) Druga sprawa czy te pasze są rzeczywiście tak skuteczne jak to można wywnioskować z ich reklam w różnych czasopismach lub ze stron ich dealerów ?? A i jeszcze jak wygląda u nich to doradztwo żywieniowe ?? I ostatnie pytanie jak się ma do tego ekonomia :D
Wiem że pytań trochę dużo ale bardzo mnie to interesuje :P
Avatar użytkownika
Adam 334
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): N, 10 marca 2013, 10:12
Lokalizacja: woj. łódzkie

Re: Produkty firmy Sano

Postprzez Marekfarmer » N, 22 listopada 2015, 13:20

Ja stosuje produkty firmy Sano. Mają najlepsze mleko dla cieląt Milli przy którym nie ma problemu z piciem nowo zakupionych cieląt a kupuje z różnych miejsc duże ilości cieląt i odkąd milli podaje na start to nie zdarzyło się żeby jakieś ciele nie chciało pić. Potem przechodzą na Milsan Biorę od nich granulki dla cieląt są bardzo dobre cielaki chętnie je pobierają. Stosuję też sanbull jak i drożdże z sano Waga byków u mnie to 870-1000kg w 24 msc. Ja ogulnie polecam tą firmę ich przedstawiciel wylicza dawki jak i doradza co do profilaktyki stada
Avatar użytkownika
Marekfarmer
Nowicjusz
 
Posty: 5
Obrazki: 2
Dołączył(a): N, 24 czerwca 2012, 10:37
Lokalizacja: Koronowo
Numer GG: 12987801

Re: Produkty firmy Sano

Postprzez gonzo » N, 22 listopada 2015, 20:50

Tylko te ceny niektórych produktów... Mleko Milli też stosuję, niestety z preparatami dla starszych mam mieszane uczucia, niektórych bydło zupełnie nie chciało pobierać.
To ja uczę się od was, proszę więc o patrzenie przez pryzmat nauki na moje wypowiedzi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem Polakiem i piszę po polsku.
Avatar użytkownika
gonzo
Administrator
 
Posty: 1089
Obrazki: 249
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:13
Lokalizacja: powiat Brodnica
Numer GG: 4140280

Re: Produkty firmy Sano

Postprzez koks » Pn, 23 listopada 2015, 18:19

Ma ktoś jakieś doświadczenie z Junsan/Heisan?
koks
Mający coś do powiedzenia
 
Posty: 101
Obrazki: 108
Dołączył(a): Pt, 8 czerwca 2012, 16:55
Lokalizacja: Żuławy Wiślane


Powrót do Żywienie