Zakładanie klimatyzacji do pojazdów rolniczych

Zakładanie klimatyzacji do pojazdów rolniczych

Postprzez csiglo » Śr, 25 września 2013, 10:25

Witamy,

Jesteśmy specjalistami od obsługi i naprawy klimatyzacji oraz od ZAKŁADANIA UKŁADÓW KLIMATYZACJI DO POJAZDÓW I MASZYN ROLNICZYCH.

Wiemy, że klimatyzacja daje możliwość podwyższenia komfortu i wydajności pracy.

Miesiące jesienno-zimowe są idealnym okresem na montowanie klimatyzacji w swoich maszynach, m.in. ze względu na niższe koszty takich realizacji oraz możliwość zapłty ratalnej. Inwestując obecnie w tego typu dobro, godziny pracy w sezonie będą z pewnością wydajniesze.

Nasze Centrum Serwisowe Iglo przy adaptacji układów klimatyzacji wykorzystuje części renomowanych producentów, ale również własne tańsze produkcje, dlatego też jesteśmy elastyczni cenowo i potrafimy dostosować się do budżetów naszych Klientów.

Poza pokazaniem naszych możliwości ofertowych chcemy również pokazać istotę klimatyzacji w pojazdach rolniczych. Dlatego też zapraszamy do kontaktu i konwersacji!

Założenie klimatyzacji do maszyny wcale nie musi być aż tak drogie, skontaktuj się z nami a na podstawie informacji o maszynie, podamy przedział cen!

Centrum Serwisowe Iglo
43-603 Jaworzno, ul. Wojska Polskiego 2
tel. 792 088 081
e-mail: cs.iglo@prokonto.pl
www.csiglo.pl
csiglo
FIRMA
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 18 września 2013, 12:44
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Zakładanie klimatyzacji do pojazdów rolniczych

Postprzez jaro » Cz, 26 września 2013, 15:12

A nie lepiej byłoby podać orientacyjne ceny tutaj na forum ?Wiadomo że dojazd też coś kosztuje no ale raczej głowy nie urywa...Gdybyście takie ceny podali to dzwoniliby tylko konkretnie zainteresowani.Chodzi mi mniej więcej o coś takiego-marka,symbol,orientacyjny koszt-i wszystko jasne.Nie wiem dlaczego w Polsce funkcjonuje taki model biznesowy-cena na telefon.Rozumiem że trzeba zarobić ale myślę że zarobek można też zrobić poprzez założenie większej ilości instalacji a nie poprzez windowanie jej ceny.Pozdrawiam.
jaro
Zaczynający przygodę
 
Posty: 50
Obrazki: 94
Dołączył(a): N, 15 lipca 2012, 10:21

Re: Zakładanie klimatyzacji do pojazdów rolniczych

Postprzez Gierappa » Cz, 26 września 2013, 15:24

A po co się wykosztowywać, wystarczy dzwi, tylną szybę i dach otworzyć, a jak ktoś chce naprawde mieć przewiew, to może kupić jakiś mały wiatraczek i zamontować go w kabinie XD .
Gierappa
Mający coś do powiedzenia
 
Posty: 116
Dołączył(a): Cz, 28 marca 2013, 06:30

Re: Zakładanie klimatyzacji do pojazdów rolniczych

Postprzez csiglo » Cz, 26 września 2013, 16:33

Niestety nie da się podać uogólnionych cen wykonania takiej usługi. Takie informacje jak marka czy symbol pojazdu nie są wystarczające aby oszacować koszty założenia klimatyzacji. Istotne jest chociażby rocznik czy stan techniczny pojazdu.

Zapraszanie Klientów do kontaktu telefonicznego nie ma na celu zwiększania zarobku, a zdobycie jak największej ilości informacji nt. pojazdu. Taki wywiad pozwala na precyzyjne szacowania a w konsekwencji na wykonanie profesjonalnej usługi.

Pozdrawiam
csiglo
FIRMA
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 18 września 2013, 12:44
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Zakładanie klimatyzacji do pojazdów rolniczych

Postprzez gonzo » Cz, 26 września 2013, 19:03

Mam zastrzeżenia :D Dodałem bardzo podobną treść jako wizytówkę firmy, tu proponował bym rozmawiać o rozwiązaniach i technologii jeżeli już...
To ja uczę się od was, proszę więc o patrzenie przez pryzmat nauki na moje wypowiedzi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem Polakiem i piszę po polsku.
Avatar użytkownika
gonzo
Administrator
 
Posty: 1089
Obrazki: 249
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:13
Lokalizacja: powiat Brodnica
Numer GG: 4140280


Powrót do Pozostałe