Spady na głębokiej sciółce

Spady na głębokiej sciółce

Postprzez Naver » Wt, 30 kwietnia 2013, 17:28

Mam problem ze spadami w kojcach na głębokiej ściółce- w która stronę zrobić? W stronę karmników, tak żeby jak najmniej części płynnej wyciekało na zewnątrz, czy w stronę drzwi do wyrzucania obornika? Tylko, ze wtedy właśnie część bd swobodnie wyywać na zewnątrz. Jak jest u Was i jak radzicie?
Ostatnio edytowano Śr, 1 maja 2013, 11:01 przez sebekwolkasos, łącznie edytowano 2 razy
Powód: Ortografia i literówki - Baron, literówka - sebekwolkasos
Naver
Zaczynający przygodę
 
Posty: 10
Obrazki: 2
Dołączył(a): Śr, 7 listopada 2012, 11:33

Re: Spady na głębokiej sciółce

Postprzez andrzej261082 » Śr, 1 maja 2013, 14:07

Zależy czy oszczędzasz ściółkę i jaki masz system żywienia , ja nie mam spadów tylko poziomo i wycieki nie występują ,mimo wszystko przed drzwiami zrobiłem mały kanał żeby wyciek odprowadzić ale nie ma takiej potrzeby.
andrzej261082
Zaczynający przygodę
 
Posty: 18
Obrazki: 2
Dołączył(a): N, 10 czerwca 2012, 14:32
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Spady na głębokiej sciółce

Postprzez Rolnik_z_Podkarpacia » Pt, 10 maja 2013, 15:37

Spadów nie rób pod karmniki bo one i tak ci nic nie dadzą a tylko pogorszą sprawę bo świnie pod karmnikami powinny mieć sucho. Jeśli porobisz te spady pod karmniki to gnojówka będzie płynąć pod nie i wtedy przy karmnikach świnie mogą ci sr*ć . Spady zrób w stronę drzwi i tak jak kolega wyżej napisał zrób jakiś mały kanał i będzie luks.
Ostatnio edytowano Śr, 15 maja 2013, 20:35 przez sebekwolkasos, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Ortografia
Rolnik_z_Podkarpacia
Zaczynający przygodę
 
Posty: 43
Dołączył(a): So, 16 lutego 2013, 13:36


Powrót do Trzoda chlewna