Korekcja Racic

Obsługa zwierząt i to co jest z tym powiązane.

Korekcja Racic

Postprzez blackdevil » So, 23 czerwca 2012, 08:59

Opisujemy tutaj wszystko co związane z korekcją racic.Co jaki czas przeprowadzacie?Jaki koszt?Co zauważyliście po korekcji?
Są dwa rodzaje cierpliwości: tolerowanie tego, co lubisz, i tolerowanie tego, czego nienawidzisz.
Avatar użytkownika
blackdevil
Zaczynający przygodę
 
Posty: 32
Obrazki: 30
Dołączył(a): Pt, 22 czerwca 2012, 16:48
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Korekcja Racic

Postprzez slaw17 » So, 23 czerwca 2012, 10:44

Korekcję przeprowadzona jest u mnie 1 raz w roku. Po drugim zabiegu skończyły się problemy z racicami szczególnie że krowy nie wychodzą na pastwisko.
Koszt zabiegu 25zł/sztuka (cena promocyjna ponieważ bierze 30zł), facet ma świetny sprzęt i przeogromną wiedzę. Z rok temu napisał kilka artykułów o schorzeniach racic np. Sano Magazyn 1/2011 str. 40.
Obiektywny fan NRF-ów.
Zniesmaczony AF-em.
Avatar użytkownika
slaw17
Zaczynający przygodę
 
Posty: 98
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:54
Lokalizacja: Płocicz koło Kamienia Krajeńskiego

Re: Korekcja Racic

Postprzez cwikla274 » So, 23 czerwca 2012, 11:20

Dajcie jakieś namiary na sprawdzone firmy zajmujące się korekcją. Najlepiej na terenie woj. łódzkiego.
Ostatnio edytowano So, 23 czerwca 2012, 22:19 przez gonzo, łącznie edytowano 2 razy
Powód: ortografia, zdanie z małej litery
JAK ZA DAWNYCH LAT
Avatar użytkownika
cwikla274
Zaczynający przygodę
 
Posty: 23
Obrazki: 21
Dołączył(a): N, 10 czerwca 2012, 10:40

Re: Korekcja Racic

Postprzez sebekwolkasos » So, 23 czerwca 2012, 22:33

Ja przeprowadzam korekcję u wszystkich krów dwa razy do roku (na wiosnę i na jesieni). Koszt korekcji to 20 zł za jedną sztukę. Mam też swój poskrom i robię w nim korekcję w razie potrzeby jak np. zobaczę że krowa ma kulawiznę. :)
Nie zawsze mów, co wiesz, ale zawsze wiedz, co mówisz - Cesarz Klaudiusz
Avatar użytkownika
sebekwolkasos
Moderator
 
Posty: 246
Obrazki: 133
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 12:56
Lokalizacja: powiat siedlecki (WSI)
Numer GG: 12604028

Re: Korekcja Racic

Postprzez Marek korekcja » Wt, 14 sierpnia 2012, 21:20

Profesjonalna korekcja racic bydła . Mam do dyspozycji bardzo uniwersalny, funkcjonalny, bezpieczny poskrom czeskiej produkcji nadający sie do wszystkich rodzajów obór jak i fachowe narzędzia. W razie potrzeby zakładam opatrunki i stosuje środki pielęgnacyjne w szerokim asortymencie.
Tel. +48....
Ostatnio edytowano Wt, 14 sierpnia 2012, 22:57 przez maksiu, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięto numer telefonu.
Marek korekcja
 

Re: Korekcja Racic

Postprzez sebekwolkasos » Wt, 14 sierpnia 2012, 21:33

@Marek korekcja, w sprawie reklamy proszę o kontakt z administratorem. Reklama bez zgody władz forum jest zakazana i grozi blokadą konta.
Nie zawsze mów, co wiesz, ale zawsze wiedz, co mówisz - Cesarz Klaudiusz
Avatar użytkownika
sebekwolkasos
Moderator
 
Posty: 246
Obrazki: 133
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 12:56
Lokalizacja: powiat siedlecki (WSI)
Numer GG: 12604028

Re: Korekcja Racic

Postprzez zoosemik » Pt, 31 sierpnia 2012, 19:48

@slaw17:
Dziękuję za słowa uznania i docenienie mojego profesjonalizmu. To jednak stosunkowo rzadkie zjawisko wsród moich klientów. Zazwyczaj telefonują lub wypowiadają się w inny sposób wtedy, kiedy jest coś źle - w mojej 17-letniej karierze korektora i terapeuty racic jesteś drugim klientem, który odważył się powiedzieć i wyrazić się pochlebnie o moich usługach, a chcę nadmienić, że własnoręcznie wykonałem korekcję na ponad 120000 krów. Sprawiłeś mi wielką radość. Jestem wzruszony. Nasza współpraca jest chwalebnym przykładem, jak wspólne, rozumne i przemyślane działanie może wpływać nie tylko na zasobność naszych portfeli, ale dawać wszystko to co kryje się pod słowem "satysfakcja z wykonywanego zawodu" zarówno w Twoim, jak i moim przypadku. Pozdrawiam drogi kolego. Tomasz Ś.
zoosemik
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 31 sierpnia 2012, 19:38


Powrót do Zabiegi przy zwierzętach i inne tematy z tym związane