Centrum klimatyzacji Iglo Rafał Chmielewski

Centrum klimatyzacji Iglo Rafał Chmielewski

Postprzez gonzo » Śr, 25 września 2013, 07:11

Jesteśmy specjalistami od obsługi oraz naprawy klimatyzacji oraz od ZAKŁADANIA UKŁADÓW KLIMATYZACJI DO POJAZDÓW I MASZYN ROLNICZYCH.

Myślimy, że temat ten zainteresuje uczestników forum i da możliwość podwyższenia komfortu i wydajności ich pracy.

Ponadto, miesiące jesienno-zimowe są idealnym okresem na montowanie klimatyzacji w swoich maszynach, m.in. ze względu na niższe koszty takich realizacji oraz możliwość zapłty ratalnej. Inwestując obecnie w tego typu dobro, godziny pracy w sezonie będą z pewnością wydajniesze.

Nasze Centrum Serwisowe Iglo przy adaptacji układów klimatyzacji wykorzystuje części renomowanych producentów, ale również własne tańsze odpowiedniki, dlatego też jesteśmy elastyczni cenowo i potrafimy dostosować się do budżetów naszych Klientów.

Nie chcemy bezpośrednio wykorzystywać Państwa portalu jako miejsca reklamowego, ponieważ poza pokazaniem naszych możliwości ofertowych chcemy również pokazać istotę klimatyzacji w pojazdach rolniczych. Dlatego też proszę o możliwość opublikowania na forum takiego tematu.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam,

Centrum Serwisowe Iglo Rafał Chmielewski
43-603 Jaworzno, ul. Wojska Polskiego 2
tel. 792 088 081
e-mail: cs.iglo@prokonto.pl
www.csiglo.pl
To ja uczę się od was, proszę więc o patrzenie przez pryzmat nauki na moje wypowiedzi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem Polakiem i piszę po polsku.
Avatar użytkownika
gonzo
Administrator
 
Posty: 1089
Obrazki: 249
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:13
Lokalizacja: powiat Brodnica
Numer GG: 4140280

Powrót do Maszyny rolnicze, ciągniki