studia podyplomowe z rolnictwa

Wasze szkoły, uczelnie.

studia podyplomowe z rolnictwa

Postprzez rolniczestudia » Cz, 7 września 2017, 15:33

Zapraszamy do udziału w studiach podyplomowych z rolnictwa, dla absolwentów kierunków nierolniczych.

Świadectwo ukończenia naszych studiów podyplomowych jest dowodem potwierdzającym posiadanie kwalifikacji rolniczych, o których mowa w art. 6 ust. 2 pkt. 2 lit. c Ustawy z dnia 11 kwietnia 2003 r. o kształtowaniu ustroju rolnego (z późń. zm).

Najbliższe zajęcia: 16 i 17 wrzesień 2017
Zakończenie studiów: 24 luty 2018
Zapisy do: 14 września 2017

Tryb: niestacjonarny (zajęcia w weekendy raz w miesiącu) + 40% w e-learningu

Liczba godzin: 174

Miejsce zajęć: Warszawa

Zaliczenie studiów: Egzamin testowy w formie pisemnej

Organizatorzy: Instytut Technologiczno Przyrodniczy w Falnetach oraz Korporacja SEDPOL - Instytut Edukacji Europejskiej

Cena: 2990 zł (możliwość płatności w ratach)

Dodatkowe informacje i zapisy dostępne pon-pt od 9:00 do 17:00 pod numerem tel. 22 331 76 33
rolniczestudia
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 31 sierpnia 2017, 15:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: studia podyplomowe z rolnictwa

Postprzez rolniczestudia » Pn, 20 listopada 2017, 13:08

Informujemy, że to już ostatni moment aby dołączyć do nowej edycji studiów podyplomowych z rolnictwa, która startuje 2 grudnia 2017 (zakończenie 30 czerwca 2018). Szczegóły dotyczące programu, organizacji studiów oraz zasad rekrutacji dostępne są pod nr 22 331 76 33.
rolniczestudia
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 31 sierpnia 2017, 15:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: studia podyplomowe z rolnictwa

Postprzez Agropomoc » Śr, 22 listopada 2017, 14:37

Z naszej strony bardzo polecamy takie studia, ponieważ wielu naszych klientów wypowiadało się pozytywnie na ich temat. Najlepsze było jak mówili, ze idąc na studia uważali, że wiedzą wszystko, a kończąc studia dowiedzieli się, że jeszcze dużo wiedzy zostało do przyswojenia.
Avatar użytkownika
Agropomoc
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 22 listopada 2017, 14:28
Lokalizacja: Tarnowo Podgórne

Re: studia podyplomowe z rolnictwa

Postprzez adamsk » Wt, 12 grudnia 2017, 10:06

Teraz tego typu kierunki przeżywają prawdziwe oblężenie, wszystko za sprawą reformy rolnej, gdzie tylko rolnik może nabyć ziemię.
adamsk
FIRMA
 
Posty: 28
Dołączył(a): Pn, 23 maja 2016, 11:59
Lokalizacja: Mińsk Maz

Re: studia podyplomowe z rolnictwa

Postprzez zielinskarenata44 » Cz, 29 lipca 2021, 14:36

zmusiła mnie sytuacja życiowa do podjęcia studiów, a raczej okazja :) podjęłam studia na wskz włąsnie z zakresu rolnictwa i już zaraz je kończę :) świetna forma nauki i dużo przydatnych informacji ;) mam nadzieję, że niebawem stanę się włascicielem gospodarstwa :)
zielinskarenata44
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 29 lipca 2021, 14:34
Lokalizacja: Azja

Re: studia podyplomowe z rolnictwa

Postprzez fergusonek » Cz, 14 października 2021, 14:19

zielinskarenata44 napisał(a):zmusiła mnie sytuacja życiowa do podjęcia studiów, a raczej okazja :) podjęłam studia na wskz włąsnie z zakresu rolnictwa i już zaraz je kończę :) świetna forma nauki i dużo przydatnych informacji ;) mam nadzieję, że niebawem stanę się włascicielem gospodarstwa :)


Dobry czas na zdobycie kwalifikacji, przez zdalne nauczanie można zaoszczędzić pieniądze na podróż i nocleg, a do tego jeszcze czas na dojazd :) Nie ukrywam że to właśnie skłonił mnie to rozpoczęcia nauki.
fergusonek
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 14 października 2021, 13:52
Lokalizacja: Mazowieckie


Powrót do Nauka i szkolnictwo