Ogłoszenie

Zapraszamy do aktywnego korzystania z forum, galerii oraz czatu.
Prosimy o szanowanie zasad pisowni języka polskiego.

Informujemy, że kopiowanie zdjęć, których autorem jest ktoś inny i wykorzystywanie ich, jest złamaniem praw autorskich.
Ekipa Forum Profesjonalnego Rolnika

Zakuwanie węży hydraulicznych przez interenet

Tu można umieszczać pomysły, które czekają na wspólnika, inwestora

Zakuwanie węży hydraulicznych przez interenet

Postprzez AGROPROMA.PL » So, 3 września 2016, 20:50

Pytanie do właścicieli maszyn zaopatrzonych w węże hydrauliczne .
Czy ktoś kiedyś z Was myślał bądź zlecał zakucie węża w internecie ?
Dodam , że jestem dobrze zaopatrzony w zakucia i węże , gdyż mam wieloletnie doświadczenie w owej branży i zakuwam lokalnie .
Pytanie kieruję do Was w celu przemyśleniu Waszych opinii , które pomogą mi podjąć decyzję na zainwestowanie w dodatkowy biznes .
Pozdrawiam,
AGROPROMA.PL
FIRMA

Re: Zakuwanie węży hydraulicznych przez interenet

Postprzez bobytempelton » So, 3 września 2016, 22:28

U mnie w promieniu 10km jest ... a z 7 osób czy firm co zakuwa węże... gdybym miał go wysyłać i czekać na niego to szybciej już nawet przez neta bym go kupił...
bobytempelton
Mający coś do powiedzenia

Obrazki: 54
Numer GG: 33860696

Postprzez Romek6340 » N, 4 września 2016, 00:18

Jak ktoś prowadzi jakąś działalność gdzie będzie wykorzystywał węże tj. Budowa maszyn, ładowaczy to może zamówić zakucie i poczekać jak przyjdzie przesyłka. Tak w rolnictwie to najczęściej psuje się jak jest potrzebne, a wtedy wsiada się w samochód i jedzie zakuć nowy chyba, że ktoś będzie remontował sprzęt przed sezonem.
Oczywiście ogłoszenie w internecie musi być obowiązkowo :)
Zapraszam sympatyków pożarnictwa,szczególnie z moich stron, do polubienia strony mojej OSP.
https://www.facebook.com/strazospbrzeziny
Romek6340
Mający coś do powiedzenia

Obrazki: 42
Numer GG: 10788631

Postprzez rolnikzpolski » N, 4 września 2016, 12:49

Problemem jest to ze zakucie przez internet polega na bardzo dokladnym zwymiarowaniu weza ktory potrzebujemy, oczywiscie zaraz podniesie sie lament ze tak nie jest, ale polski chlop technicznie lezy i patrzac co sie dzieje w sklepie gdzie ja sobie zakuwam to mialbys jakies 80-90% reklamacji ze xle jest wykonana usluga :lol: chyba ze ktos wysle ci przewod i ty dorobisz na wzor ale wtedy dochodzi czas ;) oraz koszt wysylki ktora zje marze abys byl konkurencyjny bo na tym forum liczy sie tylko cena ;)
rolnikzpolski
Zaczynający przygodę

Obrazki: 80

Postprzez metalBOSS » Pn, 16 stycznia 2017, 21:13

Przepraszam, ale poroniony pomysł - na każdej wsi jest kilka firm oferujących zakuwanie przewodów hydraulicznych :) Lepiej mobilne zakuwanie pod klienta - każdy kto jest właścicielem maszyny, która uległa awarii robi wszystko by jak najszybciej usunąć ją w swojej maszynie... Także nie sądzę by ktokolwiek chciał czekać i bawić się w takiej sytuacji w zamawianie i czekanie na kuriera
profesjonalny serwis maszyn budowlanych Dębno
metalBOSS
Nowicjusz

Postprzez ansu » Pn, 16 stycznia 2017, 21:40

Istnieje jeszcze problem różnych końcówek w jednym rozmiarze. Niby gwint pasuje ale.....
ansu
Zaczynający przygodę

Postprzez Sadek » Wt, 17 stycznia 2017, 22:43

Właśnie chodzi o te "ale" niby powinno pasować a nie pasuje po 2-3 zwojach zaczyna się blokować i jak zakuty lokalnie to zmiana w przeciągu kilku godzin jak kurierem to min. 2 dni, nie myślę nawet o sytuacji piątek - poniedziałek. Są takie okresy w rolnictwie że nie liczy się cena tylko dostępność części od ręki. Kolega po pompę do bizona pojechał 300 km bo każdy mu oferował właśnie na poniedziałek, jadąc samemu w sobotę był już sprawny do pracy.
Sadek
Zaczynający przygodę

Obrazki: 22
Numer GG: 8872878

Powrót do Pomysły na biznes, wspierajmy się