Jak zarobić na 4 ha

Tu można umieszczać pomysły, które czekają na wspólnika, inwestora

Jak zarobić na 4 ha

Postprzez goscwawaki » Pt, 4 kwietnia 2014, 15:33

:D Pozdrawiam wszystkich. Czytalem ten dział--------pomysly na biznes- wspierajmy się. Mam 4 ha gospodarstwa i może ktos mialby pomysl co w nim zrobić, abym mial zysk. :x Jak na razie na tym gospodarstwie strat nie mam, ale zysku wielkiego też nie. Prosze o rady......na boku pieniądze mam i mogę kupić bydlo, zbozą , maszyny.......ale w jakim celu??????? Za odpowiedzi dziękuję.......
Ostatnio edytowano N, 27 kwietnia 2014, 09:04 przez andrzej2110, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Zmiana tytułu
goscwawaki
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt, 4 kwietnia 2014, 15:24
Lokalizacja: Koszalin

Re: Witam serdecznie.

Postprzez lukaczmarek » Pt, 4 kwietnia 2014, 15:58

warzywka posiej albo szklarnie postaw. Tematy takie już były poruszane można poszukać
Avatar użytkownika
lukaczmarek
Administrator
 
Posty: 642
Obrazki: 321
Dołączył(a): Pt, 8 czerwca 2012, 17:24
Lokalizacja: Łowickie
Numer GG: 7980618

Re: Witam serdecznie.

Postprzez goscwawaki » N, 6 kwietnia 2014, 08:08

Dzięki lukaczmarek za radę. Miłego tygodnia życzę....Dzisiaj niedziela- od jutra działam. Warzywka mam, ale szklarnie zrobię.....
goscwawaki
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt, 4 kwietnia 2014, 15:24
Lokalizacja: Koszalin

Re: Witam serdecznie.

Postprzez Vader » Śr, 9 kwietnia 2014, 10:27

Zbyt na warzywa też masz? Czy posiejesz a później będziesz zadawał pytania gdzie sprzedać?
Vader
Zaczynający przygodę
 
Posty: 32
Dołączył(a): Wt, 29 października 2013, 21:46
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Witam serdecznie.

Postprzez akit123 » So, 26 kwietnia 2014, 17:43

Postaw tam farmę z panelami słonecznymi, poszukaj na necie są na to dotacje i inwestycja może sie szybko zwrócić.
akit123
FIRMA
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 26 kwietnia 2014, 17:40
Lokalizacja: Czestochowa

Re: Witam serdecznie.

Postprzez gonzo » So, 26 kwietnia 2014, 17:54

Nawet szukać nie trzeba w Twój podpis wystarczy wejść :lol: Proszę nie miej nas za idiotów... przenoszę do firm.
To ja uczę się od was, proszę więc o patrzenie przez pryzmat nauki na moje wypowiedzi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem Polakiem i piszę po polsku.
Avatar użytkownika
gonzo
Administrator
 
Posty: 1089
Obrazki: 249
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:13
Lokalizacja: powiat Brodnica
Numer GG: 4140280

Re: Witam serdecznie.

Postprzez maksiu » N, 27 kwietnia 2014, 08:03

Ciekawe, czy kolega/koleżanka akit123 tylko sprzedaje, czy stara się też doradzać w sprawach formalnych.

Moje pytanie w temacie fotowoltaniki jest takie, w jaki sposób podpiąć to do instalacji domowej, aby działało to w sposób taki, że: jak mam wystarczająco energii ze słońca w bateriach, to wszystko idzie z "mojego" prądu, a gdy baterie robią się słabe (lub pojawi się zapotrzebowanie typu myjka ciśnieniowa - na razie pytam o instalację 1 fazową, bez siły), to automatycznie przerzuca zasilanie na sieć.
Czy jest w ogóle możliwość takiego zrobienia instalacji, bo obiło mi się o uszy, że legalnie nie da się tego zrobić, bo "nasz" prąd nie ma prawa wyjść, choćby przez przypadek, na sieć energetyczną.

Zostawię to na razie tu, może akit123 jeszcze tu zajrzy, a nie był tylko w celu rzucenia reklamy.

Jest jeszcze kwestia wspomnianego "szybkiego zwrotu". Nie byłbym taki pewien tego, trzeba to dobrze przeliczyć. Z rekuperacją i ogólnie ogrzewaniem domów powiedzmy "za darmochę" też miało być tak wspaniale, a w praktyce instalacje zwracają się po 15-20 lat, a wtedy trzeba je już przynajmniej raz porządnie serwisować.
Indżoj de sajlens.
--------------------
Liczniki hektarów, sterownik ścieżek technologicznych.
Avatar użytkownika
maksiu
Administrator
 
Posty: 495
Obrazki: 163
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:18
Lokalizacja: Pleszew-Jarocin-Krotoszyn
Numer GG: 42651760

Re: Jak zarobić na 4 ha

Postprzez agromatik » N, 27 kwietnia 2014, 11:45

Zwrot inwestycji z dotacją ok. 8 lat, bez dotacji 2x dłużej (jak na razie to dotacje są ale w sferze projektów). Żywotność panela ok. 20 lat. Biznes życia w przenośni i dosłownie :twisted:.
agromatik
Zaczynający przygodę
 
Posty: 47
Obrazki: 0
Dołączył(a): Pt, 27 lipca 2012, 10:02

Re: Jak zarobić na 4 ha

Postprzez Babtist » Wt, 29 kwietnia 2014, 14:16

Dobrze, że znalazłem ten wątek, bo mnie kusiły te panele :)
Babtist
Zaczynający przygodę
 
Posty: 36
Dołączył(a): N, 27 kwietnia 2014, 10:43
Lokalizacja: mazowsze


Powrót do Pomysły na biznes, wspierajmy się

cron