Poprawa i dekorowanie ogrodów

Tu można umieszczać pomysły, które czekają na wspólnika, inwestora

Poprawa i dekorowanie ogrodów

Postprzez Janosik » Pn, 30 września 2013, 22:59

Mam pytanie, jak myślicie, czy taki rodzaj działalności ma przyszłość. Ludzie w okolicy zwracają się do mnie o pomoc w wyprostowaniu ogródków przy domie. Nie każdy ma siłę, żeby targać jakieś kamienie. Chyba wolą zapłacić za kilka prac przy ogrodzie. Waląc ceny lepsze niż typowy ogrodnik można nieźle zarobić na większej liczbie klientów. Tylko czy ludziom nie odejdzie. Ogór to chyba nie najważniejsza sprawa w gospodarstwie. Będę miał niedługo czym jeździć. Ten Dmax powinien mi pomóc wizerunkowo. Obecnie jeżdżę jakimś gratem żuko podobnym.
Janosik
Zaczynający przygodę
 
Posty: 28
Dołączył(a): So, 14 września 2013, 11:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poprawa i dekorowanie ogrodów

Postprzez Gooral » Pn, 2 grudnia 2013, 11:01

Jeżeli ludzie zwracają się do Ciebie już teraz z tego typu prośbami, to widać, że zapotrzebowanie jest. Warto spróbować ;)
Gooral
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 2 grudnia 2013, 10:55
Lokalizacja: Kraków

Re: Poprawa i dekorowanie ogrodów

Postprzez Andrzej10 » Pn, 2 grudnia 2013, 14:02

Tylko schodząc z ceny rynkowej Będziesz miał roboty sporo ale kasy nie więcej niż robiąc normalnie mniej. Do tego takie podejście jedynie klientom wychodzi na dobre, wiem co nieco o rynku ogrodniczo szkółkarskim i raz obniżoną cenę później trudno odbudować. Do tego z podwórka szkółkarskiego wiem jak to wygląda inni będą nieprzychylnie patrzeć na Ciebie po takim zabiegu. Poziom cen świadczy o szacunku do samego siebie. Pozdrawiam
Andrzej10
Mający coś do powiedzenia
 
Posty: 197
Obrazki: 50
Dołączył(a): N, 10 czerwca 2012, 17:24
Lokalizacja: Nałęczów


Powrót do Pomysły na biznes, wspierajmy się