Ogłoszenie

Problem z wyświetlaniem zdjęć jest diagnozowany, poszukujemy rozwiązania, musicie jakoś wytrwać.

Konto rolnicze w jakim banku?

Kredyty, leasingi i inne tego typu.

Re: Konto rolnicze w jakim banku?

Postprzez marla89 » Śr, 11 stycznia 2017, 11:10

Ja również sobie chwaliłam konto w mBanku. Do czasu licznych przerw technicznych i wprowadzenia opłaty za wypłatę gotówki:D
marla89
Nowicjusz

Re: Konto rolnicze w jakim banku?

Postprzez rafalk » Cz, 19 stycznia 2017, 15:54

Ja mam w mbanku i bardzo sobie chwalę. Co do wypłaty gotówki, to zobaczcie sobie adres tutaj: https://www.mbank.pl/indywidualny/konta/konta-osobiste/ (mam nadzieję, że się nie zalinkuje, bo zaraz mnie zlinczujecie - trzeba kopiuj/wklej!) - jest jasno napisane, że dotyczy to tylko tego, gdy wypłacamy 50 zł - jak wypłacisz 100 to już jest ok. Albo można wypłacać blikiem i wtedy jest ok.

Konto w mbanku i chyba generalnie teraz w bankach działają tak, że są darmowe tak długo jak to nasze główne konto i korzystamy z niego aktywnie. Ja mam ekonto i za nic nie muszę płacić - ani za konto, ani za kartę - tyle tylko, że korzystam z konta i z karty całkiem sporo. Jak ma to być konto takie tylko na przetrzymanie, to warto poszukać czegoś innego a o ile się orientuję, są jeszcze takie banki, które nie wymagają jakiś konkretnych wpływów czy wydatków i są za free wtedy.
rafalk
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do Finansowanie prowadzenia działalności rolnej