Ogłoszenie

Problem z wyświetlaniem zdjęć jest diagnozowany, poszukujemy rozwiązania, musicie jakoś wytrwać.

Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Kredyty, leasingi i inne tego typu.

Re: Jak zostać wiejskim FRAJEREM

Postprzez frajerka » Śr, 29 marca 2017, 11:55

http://www.rolnik-forum.pl/topic/8459-j ... -w-polsce/
Polecam przeczytać - Dalszy mojej sprawy WYROLOWANA- FRAJERKA. Co myślicie o tym.
Pozdrawiam
frajerka
Zaczynający przygodę

Numer GG: 12345

Postprzez frajerka » Cz, 30 marca 2017, 15:05

frajerka
Zaczynający przygodę

Postprzez rolnikzpolski » So, 15 kwietnia 2017, 12:57

to pochwal się ile milionów za tą dziakę chciałaś :)
rolnikzpolski
Zaczynający przygodę

Obrazki: 90

Postprzez frajerka » Wt, 18 kwietnia 2017, 20:50

Jeden z przedsiębiorców obecnie właściciel działki na której znajduje się wyrobisko po kopalni piasku w obecności kilku osób stwierdził "350 tysięcy zł. za hektar" tyle miałam zażądać- mam to na nagraniu czy to prawda trzeba zapytać pana przedsiębiorcę
frajerka
Zaczynający przygodę

Postprzez Kalisz90 » Cz, 22 czerwca 2017, 22:44

ja bym poszedł z taką sprawą do adwokata - samemu z doświadczenia wiem że mało się zdziała i nie ma to sensu jako tako - tylko się umęczysz, napiszesz, narobisz a mało z tego będzie :/
Kalisz90
Nowicjusz

Postprzez frajerka » Pt, 23 czerwca 2017, 21:05

A wyobraźcie sobie drodzy że byłam u 5-ciu od jednego z nich usłyszałam że gmina ze mnie robi sobie jaja , od drugiego że jako jednostka nie mam żadnych szans,a kolejna osoba zajmująca się prawem stwierdziła że za cholerę nie wie o co mi chodzi - ale wcześniej uprzedziła mnie że reprezentuje tylko stronę przeciwną czyli przedsiębiorców,ogólnie rzecz biorąc brak chęci jakiejkolwiek współpracy .
Odmówiła mi pomocy telewizja, dlaczego ? chyba dlatego że złodziejstwo i krzywdzenie ludzi na nikim już wrażenia nie robi , jak to jeden z prawników powiedział; " od jakiegoś czasu jest przyzwolenie na krzywdzenie ludzi "
Umieściłam na stronie:FORUM PROFESJONALNEGO ROLNIKA link do innego forum:FORUM ROLNICZE , to forum które NAGLE zablokowano lub zlikwidowano , nie rozumiem DLACZEGO? czyżby ktoś czegoś się obawiał? przecież każde demokratyczne państwo gwarantuje swoim obywatelom wolność słowa
dziękuję za zainteresowanie
pozdrawiam serdecznie FRAJERKA
frajerka
Zaczynający przygodę

Postprzez zenls » Śr, 26 lipca 2017, 12:18

Tak, a adwokat kasę weźmie a i tak niewiele wskóra jeżeli sprawa jest w zasadzie przegrana.
zenls
Nowicjusz

Postprzez frajerka » Śr, 26 lipca 2017, 21:39

No właśnie przegrana zastanówmy się dlaczego? pamiętajmy że decyzje zapadają ponad naszymi głowami( myślę o rolnikach ,właścicielach działek), prym wiedzie przecież władza gdyby nie ich DECYZJE wszystko mogło by wyglądać inaczej to oni są w pełni odpowiedzialni za to co się dzieje BURMISTRZ STAROSTA ,radni
z moich obserwacji są też organizacje zrzeszające nowobogackich którzy jak sama nazwa ich określa dorobili się majątków w ostatnich latach, mi słowo BIZNESMEN PRZEDSIĘBIORCA kojarzy się ze słowem ZŁODZIEJ a co do polityków znalazłabym kilka epitetów ale na tym poprzestanę
na innym forum poruszono temat KSIĘGI WIECZYSTE jeżeli kogoś zainteresuje to zagadnienie polecam stronę ;https://ksiegi-wieczyste.org/wglad-do-akt-ksiag-wieczystych-czym-jest-interes-prawny/
frajerka
Zaczynający przygodę

Poprzednia strona

Powrót do Finansowanie prowadzenia działalności rolnej